• valla müthiş herif lan. çok iyi bir oyuncu ve karizmatik bir abimizdir kendisi. onu daha çok görmek istiyoruz.
  • görür görmez aşık olduğum mükemmel bir oyuncudur. kendisini izlettirmeyi çok iyi başardığını düşünüyorum. sırf the vampire diaries'te oynuyor diye dizinin bölümlerinin tekrar tekrar izlememe de neden olmuştur.
  • the vampire diaries'de ilk gördügümde kıl olduğum lakin ilerleyen bölümlerde sahnesi gelsin diye can attığım elijahın kendisidir.
  • şu sıralar the originals'da oynayan karizmatik oyuncu. lakin kendisi aynı anda iki dizinin birden kadrosunda olduğundan dolayı the originals'da ilerleyen bölümlerde rolünün biraz azalacağını düşünmekteyim. zaten neydi öyle kardeşinin çocuğunu taşıyan kadına yan gözle bakmalar falan!
    ancak severek izleriz, kendisini çok karizmatik buluyorum. bebeği de oldu yakın zamanda. allah analı babalı büyütsün.
  • duruşundan bile karizma akan adam. elijah rolünün etkisiyle olsa gerek pek severim kendisini.
  • batman serisi devam edecekse bruce wayne'i oynaması gereken şahıs. başımıza taç ederiz nolan-bale facialarından sonra. sakın clooney, kilmer falan demeyin, yolarım. onları sayan yok zaten.
  • the originals dizisinde canlandırdığı elijah mikaelson karakterinin aksine gerçek hayatta inanılmaz neşeli ve yaramaz bir adamdır. sempatikliği yeter.
  • tvd de farkedip de imdb de araştırınca spiderman i seyrederken hakkında "bu adam varken mj harry'ye peter'a bakar mı len" diye düşündüğüm kişiyle aynı adamn olduklarını anladığım oyuncu. ayrıca 2000lerin başında bikaç gençlik filmini seyredip de ne sevimli kız dediğim başka bi oyuncunun da 2004 den beri kocası imiş. instagram hesabına bakınca da bence biz bu abiyle çok iyi anlaşırdık dedim. allah başarılarında daim etsin. daha iyi yapımlarda görelim kendisini.
  • aşırı sevdiğim oyuncu. elijah'ı başkasının oynadığını düşünemiyorum. bu kadar asil olunmaz ki. sayesinde en sevdiğim köken elijah. ayrıca aşırı karizmatik bişey. allah sahibine bağışlasın.
hesabın var mı? giriş yap