şükela:  tümü | bugün
 • '89 doğumlu ingiliz oyuncu. skins'in ilk jenerasyonunda komik, rapçi yan karakterlerden birini oynuyordu ve pek dikkatimi çekmemişti. ama the fades'deki inek, en yakın arkadaşı paul ile yapışık ikizler gibi bir yaşam süren yine çok komik mac rolüyle şahane buldum kendisini. umarım daha büyük, daha komik projelerde, daha ana rollerde karşımıza çıkmaya devam eder.

  ha bir de, yine skins bombalarından lily loveless ile birlikteymiş kendisi. ben twitter'ın yalancısıyım.
 • oldukça sempatik oyuncu.
 • get out'ta oscarlık iş çıkarmış londra doğumlu aktör.
 • kendisini ilk olarak black mirror dizisinin fifteen million merits bölümünde izlemiştim. get out filmindeki rolüyle de aldığı övgüleri sonuna kadar hak eden yetenek.
 • --- spoiler ---

  black mirror 1.sezon 2. bölümde boğazına cam parçası dayayıp attığı tirad yürekleri parçalar izleyicinin içinden geçer muhteşem bir oyunculukla bir puzzle parçası gibi muhteşem yazıyı birleştirmiş altın oranı tutturmuştur.
  --- spoiler ---

  89 doğumlu yaşıtım bu adamla bu sene çok karşılaştık.önce get out sonra sicarrio ama oyunculuğu harika kendi karizmatik, enerjisinin çabucak karşı tarafa geçirebiliyor.
  ailecek severek izliyoruz.
 • black mirror'un en görkemli bölümü olan fifteen million merits 'te ağır döktüren genç yetenek. akar gider buralar yıllar içinde.
 • başarısıyla 2017 yılının belki de en büyük sürprizi olan get out filmindeki oyunculuğuyla en iyi erkek oyuncu dalında oscar ödülüne aday gösterilen aktör.

  özellikle akademi tarafından çoğu zaman gözardı edilen korku türündeki bir film olmasına rağmen, neredeyse bütün film değerlendirme ve ödül organizasyonları tarafından yılın en iyileri arasında gösterilen get out filmindeki oyunu belki çok görkemli ve zorlayıcı değildi ama filmdeki gerilimi her sahnede gözleriyle bize yaşatması bana göre bu adaylığın en önemli sebebi. abartılı bir oyun ve transformatif performans sergilemeden ve sadece rolün gereğini yaparak da böyle bir ödüle aday gösterilmesi bence büyük başarı. elbette bunda son yılların sosyal ve politik trendleri de etkili olmuştur ama ben ödülü değilse bile adaylığı hak ettiğini düşünüyorum.

  ayrıca dünyanın belki de en önemli ve alternatif film eleştirmen birliklerinden olan national society of film critics tarafından da yılın en iyi erkek oyuncusu seçildiğini hatırlatmak isterim.
 • o nasıl ağlamak lan * ? ekran başında ben de ağlayacaktım az kalsın. geleceğin en sağlam oyuncularından. oscar'ı kapar gibi geliyor bana.
 • bu adamın haddini bilerek var olmaya çalışması ve hakkını vererek işini yapmasını büyük takdir ediyorum.

  saçma sapan projelerde yer alıp ünlü olma peşinde koşmaktansa sicario, get out, widows, black panther, black mirror gibi fark yaratacağı belli olan projeleri seçip, oynadığı karakteri de fark yaratan bir konuma taşıması son zamanlarda eşitlik adı altında yapılan zırvalıkların arasında parlamasını sağladı. birkaç yıl içinde mutlaka ellerinde oscar heykelciğini göreceğiz bence.