şükela:  tümü | bugün
 • yanaşın bakayım yamacıma çok pis komplo teorisi geliyor! harry potter serisi ile bilhassa 90 kuşağının çocukluk ve ilk gençlik yıllarında çok önemli bir yere sahip olan bu abimizin* fiziksel gelişiminin filmin prodüktörleri tarafından kasıtlı olarak durdurulduğuna inanıyorum. zira kitabın ana kahramanı bir çocuk idi ve seri tamamlandığında bu çocuk 17 yaşını henüz tamamlamıştı. netice itibariyle seçilen oyuncu yıllar sürecek bir çekim serüveni sonucunda hala çocuk kategorisinde değerlendirilebilir bir görünüşe sahip olmalıydı. fakat serinin ikinci filmi olan the chamber of secrets’ta bile hayvansal ölçüde boy atıp sırım gibi bir delikanlı olma yolunda hızla ilerleyen daniel, serinin gişe başarısı üzerinde büyük bir tehdit oluşturuyordu. işte bu sebeple oyuncu değişikliğine gidilmesi yerine (ki oyuncuyu değiştirmek de gişe başarısını olumsuz yönde etkileyecekti) özel kürler ve birtakım ilaçlarla oyuncunun fiziksel gelişimi kısmen de olsa engellendi. ve hatta bu daniel’ın onayı ile yapıldı. zira kazanacağı galaktik ölçüde para böyle bir fedakarlığa değerdi.

  sizce de daniel’ın sadece baş ve boyun kısmının gelişip vücudunun geri kalanının 15 yaşında bir çocuk ayarında kalması normal mi? neyse günlük saçmalama limitimi doldurduğum için şimdi aranızdan ayrılıyor ve sizi soru işaretleriyle baş başa bırakıyorum.
 • sözlükte toplama-çıkarma işlemi yapamayanların da yazar olduğunu görmemizi sağlamıştır.
  radcliffe 1989 doğumludur. yani şu anda 24 yaşındadır. 15-16 yaşında olduğu sanılan kızımız ise radcliffe'den 2 yaş küçük olduğunu beyan etmiştir. buyurunuz.
 • 20 yıl sonra dahi "aa harry potter amma da büyümüş" denecek şahıs. bir karakter bu kadar cuk oturabilir.
 • http://www.popularsmokers.com/…_22-harry-potter.jpg

  "içtiğim sigara malbora, selamımı söyleyin dambıldora" -mezuniyet andacından-
 • çevresinde gary oldman, ralph fiennes, alan rickman, helena bonham carter gibi büyük yetenekler varken neden oyunculuk konusunda bir odunu örnek aldığını çözemediğim kişi.
 • daniel radcliffe, 10 yıl önce magazincilerden kurtulmak için enteresan bir yöntem uygulamış. 6 ay boyunca evinden dışarı çıkacağı zaman sürekli aynı montu giymiş ve doğal olarak magazin habercilerinin çektiği fotoğraflarda hep aynı montla yer almış. bu da fotoğrafların tamamının aynı gün çekildiği algısı yarattığından bir süre sonra fotoğraflar medyada kullanılamaz hale gelmiş. aferin sana daniel, akıllı çocuksun.
 • ileride john lennon'u canlandırabilir sanki, onu andırıyor bana.
 • bilmem kaç ingiliz velet arasından sıyrılıp harry potter rolünü kapan çocuk. steven spielberg'ün filmi yönetmekten caymasının sebebi de zaten rolün haley joel osment yerine bu çocuğa verilmiş olmasıymış. film esnasında sesi çatlamaya başlayan, ve kitaptaki harry'nin yeşil gözlerinin aksine mavi gözleri olan zat-ı muhterem.
 • aslında harry potter olduğunu ve aktörlük yaptığını söylediği makara videoda yarım yarım yarandır.

  http://www.funnyordie.com/…4ce68e/i-am-harry-potter
 • her bir şey oldu bu adam, yeri geldi 1. sınıf büyücülük okulu bebesi, sakal geldi oldu mu sana yetişkin rolü. ancak özündeki türk devlet memuru tipini yitirmedi bu adam;

  http://imgur.com/mdakd

  arkadaş o yüksek bel keten pantolon ne allasen, bol gelen kısa kollu gömleğe ne demeli, kahverengi kemer ayakkap. elde kapalı zarf, sanki devlet dairesinde işini halletmiş de sevinçle kendini dışarı atmış, adli sicil mi çıkarttın, ruhsat mı yenilettin ne yaptın lan? zarfı da ters tutuyor, saçacak yere ikametgahı dilekçeyi görücek ondan sonra... *