• rus rejisi şu adam her gol yediğinde vida'yı gösteriyor. her golden sonra vida'nın değeri 5m euro düşüyor. üzmeyin fiko başkanımızı. biraz da modric'i gösterin amk.
  • monaco kalecisi olup da dünya kupası finali kaybeden 4. kalecidir.
  • kolombiya milli kalecisi olsaydı yarın büyük ihtimalle mafya tarafından öldürülürdü.
    edit: imla
  • dünya kupası finalinde halı sahada yorulup da kaleye geçen göbekli dayılar gibi goller yiyen sığır.
  • turnuvaya hayrettin demirbaş’ın videolarını izleyerek hazırlanmış.
  • kaleci diyorlar, daha çok gece 2-4 nöbeti yazılmış rdm gibi

edit: tam yazdım postladım, 2018 dünya kupası finalinde 4. golünü yedi
  • 2018 itibariyle 33 yaşında ve 2011 yılından beri monaco oyuncusu olduğunu bilmeyenlerin real'e navas yerine gönderdiği hırvat kaleci. çok kalmazmış bu arada monaco'da aman dikkat.
  • hayatının maçıdır fakat oynamamaktadır.
  • ingiltere maçında yediği frikik, fransa maçında penaltı hariç yediği iki gol eray işcan seviyesindedir. tam bir "lan uçsam üstüm başım kirlenir şimdi" durumu.

aha ben bunu yazarken gerizekalı yine salak bi gol yedi. salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk.
  • penaltıları kurtarırken hırvatlarla sırplar adamı paylaşamıyordu. kendisi daha önce defalarca "katolik ve hırvatım" dese de, babası sırp ortodoks olduğu için sırp tabloidleri damara basan türden manşetlerle çıkıyordu. lakin şu tivitte de tiye alındığı üzere soyadı osmanlı düzenindeki subaşılardan geliyor. artık bu performanstan sonra komple türklere itelerler skjf
hesabın var mı? giriş yap