• danimarka'daki sirklerde vahşi hayvan hakları ile ilgili bir konuşma yaparken gülme krizine giren başbakandır. bizim derdimize bak milletin derdine bak.

--- spoiler ---

https://www.sondakika.com/…basbakan-gulme-12516765/
    --- spoiler ---
  • adamlardaki gündeme bak amk... ah ulan ah danimarka vatandaşı olmak vardı

(bkz: derdini sikeyim butonu)
  • en son böyle güldüğümde 13 yaşındaydım.
  • ulan heriflerde ki derde bak, birde bizim derdimize bak. hakikaten coğrafya kaderdir. şansımı zikeyim...

(bkz: derdini sikeyim butonu) nerede acaba?
  • sirklerdeki fillere iyi bir emeklilik sağlamak için konuşma yapan başbakanın gülme krizini içeren video barındırır.

adamların derdine bak; sirkteki filler için iyi bir emeklilik.
    bizimkiler daha insanların emeklilik sorunlarını çözemediler.

valla avrupa olsam, ben de türkiye'yi kıskanırdım.
  • çok insani bir olay, başıma bir kaç kez gelmiştir, karşısındakilerin de gülmesiyle dönülmez bir hal almış zaten, durması imkansızdı. biz mecliste kavga, hakaret görmeye alışkınız ya ondan yadırgamışızdır, yoksa şahane bir meclis görüntüsü.
  • ben de isterdim; ülke meclisinde tartışmaya açılan sorunun hayvanlara dair haklar olmasını.

ben de isterdim; ülkemde insani sorunların ziyadesiyle aşıldığını bilip, hayvanlara ve diğer canlılara dair hak ve hürriyet ihlallerine odaklanabilmeyi.

coğrafya, maalesef çoğu insan için bir kaderdir.ve dahi çoğu hayvan için de.
  • (bkz: kıskandım) ülkede sorun yok kendi kendilerine tartışacak sorun buluyorlar.
  • oyunu veteran açtık biz ben onu bilirim. bunlar ise easy de.

sadece bu günün dertleri
    suriye operasyonu
    deprem
    doğu akdeniz
    demokrasi azlığı
    ekonomik kriz

seç beğen al. ben bir meteor bekliyorum artık o eksik çünkü.

siyasal islamın en tepe noktasında iken ülkenin lut kavmi seviyesinde belaya maruz kalması düşündürücü.
  • abi işte bu adamlar bu coğrafyayı, bu kültürü anlatamazsın. buranın gündemi çok farklı. bu avrupalılar bizi hiç bir zaman anlayamayacak maalesef. o yüzden ab’ ne de kabul etmeyecekler. doğru, yanlış tartışılır ama bizi almamakla haklılar. biz sadece onlar için asya ile bağlantısındaki tampon bölgeyiz. bizle ne kötü, ne iyi olurlar.
hesabın var mı? giriş yap