şükela:  tümü | bugün
 • danimarka sinirlari icinde yasayip sulak yerlerde buyuyen erkeklerdir. danimarka erkeginin fiziksel özellikleri sarisin, renkli gözlü, uzun boylu ve tas vucutlu olmalaridir. danimarka erkeginin kişilik özellikleri ise kibardirlar, guler yuzludurler,konuskandirlar,eslerine karsi ilgililer, cocuklarini severler.
  not: ulkesine gidip görmedim ülkemde yaptigim gözlemdir raslantisal veriler de olabilir.
 • avrupadaki en fazla ari irk mensubu erkekler bunlarmis. bu nedenle bunlarin sperm lerine aşırı talep varmis. sperm bankasina sperm satarak zengin olmak son zamanlarda bu erkeklerin en gozde isi imis.
 • danimarka erkeği diğer iskandinav dostları ile bundan 70 80 yıl önce, hatta belki de viking olmaktan vazgeçtikleri dönemde, bugün metroseksüellik denilen kavramı icat etmiş olan ve çook uzun zamandır bu akımı severek uygulayan erkektir.

  danimarka'da metroseksüel olmayan erkeğin erkekliğinden şüphe edilir, ona burun kıvrılır. ayrıca danimarka erkeği çevik ve ahlaklıdır, ama zekiliğin ulusu olmaz, olamaz. çevikliğini spora, koşuya, bisiklete, dağ bayır olmayan ülkelerine; ahlaklarını ise iskandinav ruhuna, sosyal devlete, yüksek okuma ve eğitim oranlarına, artık pek az kişinin inandığı protestan dinine ve ne bilim belki de soğuğa borçludurlar.

  bir de bu uzun boylu yapılı arkadaşların suratlarında 'ben saf mıyım?' tadında bir ifade dikkati mi çeker. bu onları sempatik yapar, soğukluklarından daha az korkmanızı sağlar, misal norveçliler de bu da yoktur. bu naif ifade danimarka kraliyet prensinin de suratında vardır. arzu enden internetten bulur.
 • danimarka erkeginin yakışıklı oluşunun sebebi hatunlarının da gayet çekici oluşudur böyle güzel hatunlardan dogan erkek bebekler tabiki yakışıklı olur.ne demişler anasına bak oğlunu al.
 • her tür ot bok hakkında bir söyleyecekleri vardır. ama söyledikleri de öyle boş değildir hani kültürlüdürler de. danimarkalı kızların, erkeklerini tatmin edememesi durumunda türkiye gibi güney ülkelerine yönelmişlerdir. bazıları çok tipsizdir ama oldu da mı tam taş olur. sevdiğimiz erkekler sıralamasında önde giden erkeklerdir.
 • sabahın sekizinde işe giderken yol üstü barlara uğrayıp bira molası veren ve türlü zahmetle kazandıkları sperm paralarını çarçur eden bir ari ırktır bu.
 • genel olarak uzun boylu, yapili, duzgun yuz hatlarina sahip ancak sahsim adima gordugum en feminen erkek guruhudur. bir de durmadan danimarkali kadinlarin yeteri kadar feminen olmadigindan sikayet ederler. kiz arkadasiyla birlikte solaryuma giren bu suursuz erkeklerden tam beklenebilecek bir tespit dogrusu.