şükela:  tümü | bugün
  • yıllar önce biz böyle mülteci başlıyoruz diye otoyol ortasında suriyeli mülteci kız vardı.

günlerce haber oldu, danimarka nın ne kadar gelişmiş ve iyi bir ülke olduğundan bahsedildi.

peki ya şimdi?

o, kız ve annesi aslında normal yaşam alanından tekrar kampa atılmış, orada da tutulmamış suriye ye geri gönderilmiş.

http://icdn.ensonhaber.com/…mler/diger/1_3873_3.jpg
  • yıllar önce danimarka polisinin karşıladığı ile ilgili görüntü var. ancak ailenin suriye'ye geri gönderildiğine dair tek bir kanıt yok. öyleyse aksi ispatlanana kadar bu aile danimarkadadır.

arkadaş bir şey yazıyorsunuz bari kaynak verin kaynak.

ben de gündüz gözüyle milyarlarca yıldız gördüm.
  • (bkz: ya nolacaktı amk)

heheh danimarka bakamiyo mültecilere ehehe,
    biz ensarız heehehe,
    diriliş ertuvrul hehehe,
    ümmet ümmet ehehehe,
    allaha şökür milyarlar harcadık suriyeli kardeşlerimize ehehehe..
  • birincisi, o kiz suriyeli degil irakli.

ikincisi, o kiz ve ailesi su an danimarka'da degil, isvec'te. hatta o fotograftan birkac hafta sonra gittiler diye hatirliyorum. ailesinin amaci zaten isvec'e gitmekti. danimarka'dan gectiler sadece. ayrica kampta falan da yasamiyordur. isvec'te kimse bu kadar uzun sure multeci kampinda tutulamaz.

ucuncusu, polisin cocukla oyun oynamasiyla gocmen politikalarinin ne alakasi var? o polis mi yonetiyo ulkeyi? kiz ulkesine geri gonderilse "durun bunu yapmayin eksiciler beni samimiyetsiz bulacak yoksa" diyip engel mi olacakti?
  • her yerinden yalan akan başlık ve bilgi. üstteki entryde özetlenmiş doğru bilgiler.