• her zaman dediğim gibi: seks yoksa, sağlık da yok. bunu doktrinleştiren danimarka devletini kutlar, başarılarının devamını dilerim.
  • işte biz de seksi teşvik adına zorla tecavüzcüyle evlendiriyoruz falan.
  • "you don't stop having sex because you get old, you get old because you stop having sex. do it four your health, for your children and your grandchildren." adamlar haklı amk. ama danimarka için.
  • (#64179141) muhaha :) dostum afrikali,ortadogulu,kapkara bebekleri napsin danimarka ? :)) neden alsin elalemin cocugunu?

tertemiz bembeyaz mavi,yesil gozlu bebek yapmak varken.neden alsin mohammad'i ulkesine? hahaha.alemsin.sen irakli,suriyeli mohammad'i istiyor musun ulkende? yoo.kimse istemiyor bu adamlari.

tanim : amac beyaz irkin cogalmasini tevsik etmek,yoksa afrikada bebek cok.
  • es kaza iş için geldiğim danimarka esbjerg' den bildiriyorum: az bile yapmışlar. buraya vardığımdan -ki saat 19:00 gibi- beri sokakta kimseyi gormedim. hatta otelin kapısı kilitliydi kapıda bekledim. çernobil gibi terkedilmiş ya da salem kasabası gibi sakinleri bir yerlerde ayinde falanlar. değil reklam sokakta biri çırılçıplak dolaşsa bir etkisi olmaz. birazdan cesaretimi toplayıp bir şeyler yemeye gidicem. edit gelmezse polizei lütfen.

bu da foto:http://imgur.com/hhhqjsw

edit 1: (bkz: we cannot get out)

edit 2: kimsenin olmadığı yerde olay çıkardım. ırish pub da otururken dolph lundgren ebatlarında bir sarhoş nereli olduğumu sordu. ıstanbul dedim fucking muslims ya ich blabe blube birşeyler demeye başladı. izlandalı (o kadar çok milliyet var ki amk bi turk bir almana döndü)barmenle kendi aralarında gerilimin yüksek olduğu bir konuşma gerçeklesti ve barmen telefon etti. bana da polis çağırdım bu ırkçı herifi götürsün dedi. 10 dakika sonra polis geldi ve adamı kelepçeleyip götürdüler.

edit 3:az önce danimarka büyükelçiliğinden tarafıma kınama geldi. gerçek danimarka bu değil lütfen sözlükte yazdıklarını düzelt dediler. çok kararsızım entry i yurtdışında yaşanılan dumur olaylara mi taşısam yoksa 18 kasim danimarka rezaleti diye başlık mı açsam bilemedim.

bu da gündüz gözüyle esbjerg

http://imgur.com/jwgycxf
  • teşvik mesajının renkli derili veya çomar göçmenlere değil de beyaz has danimarkalıya yönelik olarak verilmesi manidardır.

"bakın diğer etnisiteler it gibi ürüyor, biz geride kalmayalım yoksa anamızı sikerler ki bu da en istemediğimizi seks türü olur" demeye getirmişler.
  • adamların derdine bak bir de gelişmemiş ülkelere. yemin ediyorum gelişmiş, sosyal devlet denilen kavramı sonuna kadar yerine getiren bir devlette yaşayan her vatandaş bence çok şanslıdır adamların derdine bak arkadaş ya gerçekten saygı duydum.
  • içinde olsen kardeşleri bulunduran reklamdır.
    2000 yılı birincisi kardeşler yine reklam sonuna doğru, fly on the wings of love adlı şarkıyı seslendirmişlerdir.
  • bu ne ileri görüşlülüktür yarabbim. bazıları gibi kuru kuru 3 çocuk yapın demiyorlar. yaptığınız her çocuk sayısına eş değer tatil indirimi kazanıyorsunuz, hem ülke kazanıyor hemde bu teşvik ile aileler arasında bağları kuvvetlendirmiş oluyorlarmış. hoş "do it forever" biraz abartı olmuş, 90 yaşındaki ayşe nine ile mehmet dededen böyle bir performans bekleyemeyiz ama vallahi on numara olmuş reklam.
  • sosyal devlet bi başka be, sosyal yani, belden aşağı espriler yapıyor, panpalık yapıyor sana, abi diyor, cocuk oldu saldin yengeyi al bi tatile git, masraflar benden falan diyor. alem adam şu sosyal devlet ya.
hesabın var mı? giriş yap