şükela:  tümü | bugün
  • danimarka reina saldırganı'na silah sağlayan ibrahimjon asparov'u türkiye'nin istemesine rağmen iade etmeyip serbest bırakmış. ışid'i kimin beslediği ortaya çıkıyor ama çok geç..

https://twitter.com/…tepe/status/917970148199424001
  • (bkz: niye etsin)
    trnin isidi destekledigi bilen devletin dogru yaptigi harekettir.
  • serbest kalacağından korktuklarından olsa gerek yapılmış mantıklı hareket.
  • avrupa'nın iki yüzlülüğünü bir kez daha gözler önüne sermiş olan haberdir
  • en kısa zamanda o ışıdcı terörist köpek danimarkada bir avm bombalama işine karışırsa da şaşırmam..
    ayrıca hiiiç de üzülmem..
    aynı belçika havaalanı gibi, aynı almanya gibi , aynı fransa gibi..
    beslersin kargayı , büyütürsün , korursun , kollarsın gelir gözünü oyar..

sonra ağlamayacaklar..
  • bazı orospu çocuğu vatan hainleri tarafından hala savunulan hareket. lan kaç kişi öldü reina saldırısında? bunun faillerinden birini istemişiz vermiyorlar. adamlar hala bik bik ötüyorlar. vatan haini batı yalakaları sizi!
  • adam haklı, ışide yardım edene niye ışidli emanet etsin?
  • akp ısidli militanını ," lütfen bizim öfkeli gencimizi verin, o çok öfkeli, söz bak öfke yönetimi seansına tabi tutacağız" diyerek istediyse vermezler.
  • (bkz: ekşisözlük muhaliflerinin çok komik olması)

gerizekalı tipler muhalefete en fazla zararı veren tipler. reina saldırısını yapanı bizim polis yakaladı aylar önce ve kendisi hapiste.

ona yardım eden teröristi danimarka talebimize rağmen iade etmeyip salmış. aloooo? anladınız mı? bi daha okuyun. pek ümidim yok ama..
  • okuma/anlama ozurlulerin dolustugu baslik. eger linkteki iddia dogruysa, danimarka onlarca kisiyi oldurmus saldirgani (daha dogrusu isbirlikcisini) teslim etmemekle yetinmemis, serbest birakmis (bir katili serbest birakacaklarina inanamadigim icin yalan iddia oldugu kanisindayim).

burada ilk sayfada okudugum yorumlarda, olayin dogrulugu sorgulanmadan, "cok iyi yapmis, akp zaten serbest birakirdi" gibi cumleler yazilmis.
    kuzum siz gerizekali misiniz? adamlar serbest birakmis zaten, kapis?!

edit: iskence yuzunden diyenler olmus, yahu o zaman kendileri hapiste tutsaydi, niye serbest birakiyorlar. neyse ki adamlar tutarli, aynisini daha once de yapmislar http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/3704176.stm