• zamanın berikinde, yüksek lisans tez konumu degistirseydi belki herşey çok başka olacaktı.
    kaç yıl geçmiş hala kızıyorum.
  • bu kadar yardımcı bir danışman nerede bulurdum, bilmiyorum. gece saat 1-2 de olsa mailinize dönen bir danışman düşünün, gel de memnuniyetsiz ol, imkansız.
  • sen de o ünvanı hak etmediğini o kadar iyi biliyorsun ki.
  • oğlunuza sahte karne yapıp aldığım parayla size öğretmenler günü hediyesi almıştım.
  • odanızda bulunmaz, mesajlarımıza dönüş yapmaz, yapsanız da toplu mesajla hepimizi azarlarsınız. sizi tanıdığımdan beri girdiğiniz ders sayısı 1 (yazıyla bir). o dersi de yalnızca bahar dönemi veriyorsunuz. yahu hocam siz ne iş yaparsınız? kim sizi bu meslek için zorladı? şu son stajımı da onaylayın yaşansın bitsin saygısızca. inanın ben de sizi hiç sevmiyorum.
  • tek şanslı olduğum konu.
    çoğu kişi yakınır danışman hocalarından.
    ama kendisi hayatımı değiştirdi.
    yeri geldi özel hayatımda yaşadıklarıma saygı duydu , anlayış gösterdi bu yüzden yaşadığım aptalca aksamalarıma.
    göz yaşlarıma bile şahit oldu istemeden ki nasıl utanmıştım, nasıl aptalım.

yeri geldi en özendiğim çalışmamı beğenmedi, eleştirdi.
    ama ne olursa olsun devam ediyorsam sayenizde. “benden çok daha iyi bir hoca olacaksın” demenize bile çocuk gibi sevindim günlerce.

iyi ki varsınız hocam.
  • (bkz: kaltak)
  • gerçekten ama gerçekten tükenmişlik sendromuna girmen, beni yavaşlatıyor. bırak beni lütfen... ben bundan daha fazlasıyım, gerçekten :((
  • şu mesajlara dönüş yap. sınavla ilgili soru sorduğumda bir kez de sınavdan önce cevap ver. berbat bir şaka gibisin.
  • tam kapanma zamani resmen silah zoruyla muafiyet belgesi doldurttu, bolumde bi ikimiz vardik. resmi tatillerde cagirdi, yine bi biz vardik. yarin yine cagirdi. allah bealsini versin diyorum burdan. bi kez daha bana resmi olarak verilmis hakkim olan tatilde cagirirsa buraya yaziyorum okulda isim bittikten sonra cikista arabasina binmeden agzini burnunu kirip uzaklascam.
hesabın var mı? giriş yap