şükela:  tümü | bugün
  • danla bilic'in markası.

ayın 3'ünde verilen ürün 9'unda ancak geldi. ürüne kavuştuktan sonra beklediğime değer diyordum ve bu ruju sarıp sarmalamayı düşünüyordum fakat ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım.

60 liradan 30 liraya inmiş ve bu arada bu kdv'siz fiyatı olduğu için ruj size totalde 36 lira gibi bir meblağa geliyor.

videolarda çok irdeledim, gerçekten güzel mi değil mi diye. her renkte her dudakta aynı durmuyordu. bu zamana kadar şahsıma aldığım ilk rujdur ve gerçekten bende bir önemi de vardı.

ruj kabının içerisinde resmen madde yok, malzeme yok, aplikatörün ucuna ürün gelmiyor. zaten paketi ilk açtığımda ruj kabının dışında kalan kısımda çizgi kesiği görmüştüm. yani ürün o kadar az ki içinde, kargoda yön değiştire değiştire ürün ordan oraya akabilmiş. içinde olması gereken miktarda sıvı yok, bunu rahatlıkla ve garantisini vererek söyleyebilirim.

youtuber'lara gönderdiği paketlerin 60 liralık olandan olduğunu, halka sunduğu ürünlerin ise 30 liralık olduğunu düşünüyorum. yani iltimas gösterilmişse, kesinlikle böyle bir durum var. ben bu ürünü ne zamana kadar kullanabileceğimi gerçekten kestiremiyorum, hiç memnun kalmadım. yani insana keşke orada 60 tl yazsaydı da 60 tl değerinde bir şey alsaydım dedirtti. eğer ki 60'lık ve 30'luk ayrı paketler yoksa, youtuber'lara da aynı ürün gitmiştir, ki bu bence rezillik.

boşa gideceğini bilmesem kabı ters çevirip, ne kadar sıvının akacağını görmek isterdim.

not: umarım gelecek entry'lerde gereksiz faşistlik yapılmaz, çünkü gerçekten bunun normal olduğunu düşünmüyorum.

edit: sanırım hasbelkader denk gelen bir sorunlu bir üründü bu, gece yazdığım mail'e ertesi gün cevap verip aynı gün yeni ürünün kargolanacağını bildirdiler. müşteri hizmetlerine 10 yıldız, teşekkürler.
  • tamamen boş işler yaparak meşhur olmuş sinir bozucu bir şahsın oluşturduğu bu markanın ürününü alıp bir de memnun kalmayan insanlar görüyorum. tedavi olmanız lazım.
  • cin'den 50 kurusa ruj ihtal edip gerizekalilara 60 ve 120 katina satan marka.
  • nüfus memurunun "m" yerine "n" yazması sonucu gazaba uğramış birinin ismi.