406 entry daha
  • 40 yıl düşünsem entry yazacağımı asla tahmin etmeyeceğim başlık. çünkü danla bilic ortalama, sıradan, hafiften esprili bir vatandaş.
    ordinaryüs entelektüel üstat ekşi sözlük yazarları sanki hayatları boyunca hiç kimseyle dalga geçmemişçesine, hiç kimseyi ötekileştirmemişçesine, gizli gizli recep ivedik'e gülmüyorlarmış gibi eleştiredursun kendisi 23 yaşında günümüz trendini kullanıp kendi parasını kazanan bir öğrenci.
    kimse kimseyi kandırmasın. bu kadını izliyorsunuz, izlemiyormuş da denk gelmiş gibi yaptığınız kadının videolarındaki en küçük değişimi fark etmenizden bile belli "denk geldim izledim baboli, bu ne ya ıyy" tavırlarını azıcık dikkatli okuyan birine zor yedirirsiniz.
    "hemcinsleri ile dalga geçiyor." diye ağlıyorsunuz; kadının dış görünüşü ile ilgili yapılan yorumlar rekor favori alıyor ne iş?
    danla bilic hemcinsleri ile dalga geçmiyor. burada üzerine tespit kastığımız, hatta dalga geçtiğiniz, her haltta "kezban" yaftası yapıştırdığınız kadınları kategorize edip anlatıyor siz de izliyorsunuz işte. kategorize ettiği kadınlar hepinizin, heteroseksüel aile normlarını benimseyen herkesin eleştirdiği kadınlar. uyandırayım.
    valla düşündüğünüz kadar entelektüel olsaydınız ya danla bilic'ten toptan haberiniz olmazdı, ya da 1-2 videosuna denk gelip "meh" der kapatır daha lüzumlu işlerinize dönerdiniz. düşündüğünüz kadar doğru düzgün olsaydınız "çirkin", "şişgooooo" gibi gereksiz ve alakasız entry'ler girmezdiniz. düşündüğünüz kadar muhteşem olsaydınız ekşi'de kezbanlık tabiri üzerine doktora tezi hacminde entry çıkmazdı. ben size söyleyeyim. danla bilic bu ülkenin en parlak insanları ile en dandik insanlarının dahil olduğu bir gençliğin ortalaması. hiçbirinizden öyle fersah fersah farkla düzeysiz, çirkin falan değil. sorry.
  • su anki populerliginin yarattigi fazlaca ozguven dilerim ilgi kayboldukca sert bir dususe neden olmaz.
  • biz de izliyoruz gülüyoruz seviyoruz sevmiyoruz eyvallah da, bu youtube ve instagramda yorumlarda kız için birbiriyle kavga eden hayranı olan mallara cok gülüyorum aq (bkz: kime neyi savunuyon)
1630 entry daha
hesabın var mı? giriş yap