• sleven bilic'in oğlu sandım yeminle
  • sende trend coplugunde yerini alacaksin.
  • bugün 18.00'de yayınlayacağı videoda ekşi'de hakkında yazılanlara cevap vereceğini söyleyen youtuber. *
  • çorum belediye spor’un victoria maryina gorka‘dan transfer ettiği macar sağ bek. hobileri arasında makyaj yapmak ve yutubırlık da varmış. takımınıza hayırlı olsun diyelim.

edit: pozisyon ön liberoymuş. santolovich‘e uyardığı için teşekkürler.
  • ilk zamanlar hoşuma gidiyordu doğal geliyordu ve gülüyordum. izliyordum kaçırmadan. sonra popülaritesi arttıkça şımarmaya ve seviyeyi düşürmeye başladı. insanlara hakaret etmekten aşağılamaktan çekinmeyen varoş bir tip oldu. üstüne bir de hayranlarını sömürmek adına bir marka çıkardı iyice soğudum. umarım birden unutulursun.
  • demet akalini engellemis olmama rağmen bu kızı takip ediyorum uzun sure ara verdimse de geçen hafta tekrar basladim izlemeye. bu kız bilerek boyle davraniyor demetin ise özü o. o yuzden ikisi birbirinden cok farkli.
  • ekşi sözlüğü anonim olduğu için sallamıyorum dedi ekşi sözlükle ilgili videosunda. video çekecek kadar sallamamak da ilginçmiş. ayrıca anonim sevmiyorsan git facebook yorumlarından video çek danlacım. ama tabi anonim olmayanlara böyle cevap verebilir misin o ayrı.
  • ilk kez ekşideki entryleri cevaplayan videosunu izledim, zorla karşına çıkamam dediği an kapattım. tek haklı cümlesi buydu sanırım.
    1. itici
    2. sığ (koşko horkos onlo olso)
    3. son neslin şişirdiği balon.
    yalnız balon meselesi kiloyla doğru orantılı.
  • onun kadar kendini beğenmiş birini görmedim bu arada 23 değil 38 gösteriyon yaşlı
    morug
  • son videosunda yuzune ne olmus ne yapmis bilen var mi? gayet korkutucu. o ne ablacim bembeyaz olmussun ne oldu?
hesabın var mı? giriş yap