şükela:  tümü | bugün
  • adını bile duymadığım, ne iş yaptığını bilmediğin bir kişinin ismini sürekli olarak sol frame'de görmekten sıkılmam sonucunda açtığım isyan bayrağıdır.

millet birbirine dm üzerinden lüzumsuz küfürler etmeye başlayıp youtube video altı yorumlarına çevirmiş sözlüğü resmen bu konudan dolayı. şundan farksız;

"kardeş bak sen yanlış düşünüyosun sonuçta bisim danla bilic'i seven arkdşlarmısda var" " bak belani sikerim kardess adress ver ln picc gliorum oraya simdi tell verr lannnn"

danla bilic denilen bir kadın sözlüğü bu hale nasıl getirebiliyor ?

oturduğu yerden her şeye gömme misyonu üstlenmişler vs oturduğu yerden her şeye gömme misyonu üstlenmişlere giydirenler lütfen bunu bir düşünün.

ben mi?

adam gibi sol frame isteyenler !
  • danla bilicle kalsa iyi dedigim.

sol frame bildigin can yakiyor. gecen artik ekside yazmayacagini belirtip sktr cekip giden bi badim yazmisti giderken kendi nikaltina; artik yeter, benden bu kadar diye..

ciddi ciddi sunu dusunuyorum, sanirim sozlugu aktif kullananlarin yarisi 18 alti. geceye bi pipi birak, en zor bilmemne sorusu, evirip cevirip tekrar tekrar acilan sik sok basliklarin haddi hesabi yok.

kutsal bilgi kaynagini gectim baya bildigin bobiler, inci sozluk gibi bi yer artik eksi.. yok bu siteler kotu degil ama herseyin bi yeri var amk..

yeni turkiye ile birlikte sozluk de yeni bisi olup cikmistir, kanaatim skseler duzelmez.