şükela:  tümü | bugün
 • danla bilic'e soru soranları fişlemekten tutun, bu insanları nickaltlarında linç etmeye çalışacak kadar gözü dönmüş ekşicilerdir.

  tamam danla'yı sevmiyorsunuz, nefret ediyorsunuz... peki sizin gibi düşünmeyip soru soran insanlara karşı bu nefret nedir? nasıl faşist yaratıklarsınız lan siz? olm zirvelerde görüyoruz; hiçbiriniz 2 lafı bir araya getirip cümle kuramıyorsunuz. ne sanıyorsunuz kendinizi klavye delikanlıları?

  danla'ya kurban olun lan siz. onun kadar aboneniz olsa demek ki her gün 2728282 ayrı kişiyi linç edeceksiniz. işsiz ergenler sizi.
 • sorsan hepsi doğru iletişimden kibarliktan falan yana. bir meydan dayağı atmadıkları kaldı...
 • vay amk hıyarı, işsiz ergenler ne be, sanırsın bu karıyı doktorlar, mühendisler, iş adamları takip ediyor.
 • bir kişi de demiyor ki danla ne ? damla olmasın o. abi şunun nüfus müdurünü acilen bulun ve ceza verin. bu nedir ya. o zaman ahmet de ammet olsun mehmet menmet olsun , ne biliyim rıdvan redvan olsun . valla tdk adına kırılıyorum ama .
 • bu kadını , ağlaya sızlaya tavlamaya çalıştığınız hatunlar izliyor .ağlayın
 • ağızları köpüklüdür, sanırım.
  çok feci dans ediyorum şu an, danlaymış ekşiymiş hepsi yalan.
 • danla bilic hakkındaki tek bilgim makyaj videoları yapıyor olması. sokakta görsem belki de tanımam. açıp tek videosunu izlemedim. internette ara ara karşılaştığım için sima olarak tanıyorum sadece. buna rağmen bu kadar aptalı bir arada görünce soru sorasım gelmişti. ne soracağımı bulamadım. gram ilgi duymadığım bir alan *

  az önce verdiği cevaplara baktım, bir de her cevabını eksiye boğmuşlar. hatun gram siklememiş, düzgünce cevaplar vermiş gitmiş. tebriği hak ediyor. orada 5 kişi de kendisini seviyor olsa sözlük'e davet edilmesinde en ufak bir sakınca yok. sanane ulan? o başlığı engellersin en kötü, diğer başlıkları okursun. amacın okumaksa tabii. şu sözlüğün tarihte bugün gibi engin bilgi kaynağı köşesini bir kez kullanmamış yüzlerce keko gelip sözlüğün sahibi gibi davranıyor.

  elinde imkan olsa diğerlerini bir kaşık suda boğarsınız. sizin gibi düşünmeyeni çarmıha gerersiniz. size diktatörler müstahak.
 • kimsenin kudurduğunu sanmıyorum aksine zeka seviyesinin, eleştiriyi "kıskançlık", vasıfsızlığı "meziyet" olarak sınıflandıracak kadar gerizekalı bir duruma düştüğünden şikayetçi olabilirler.

  insanlar aptallığı seçebilir, yüzeyselliği sevebilir, basitliğe tapabilir. bu onların seçimleridir.

  ama aptallığı güzellemek, maharet gibi sunmak, yüceltmek ağır gerizekalılık isteyen bir şey.

  ben danla bilic diye kakalamaya çalıştığınız neslihan damla aktepe'yi değil, bu gibi vasıfsızlığa düşmanım. aynı hiçbir meziyeti olmadan bir bok gibi babamı koysalar onun da kalbini pis kırarım. kişi ayırt etmem, çıkarır suratına çat çat vururum.

  ayrıca başlığı açan hangi zirvelerde yer aldığını, görselleriyle birlikte kanıtlamazsa iki çift lafım var.