şükela:  tümü | bugün
 • kesinlikle yapılması gereken kampanya.

  daha geçen gün ofisten ben buradayım siz nerdesiniz tarzında fotoğraf paylaşıyordu. şimdi ise sözlük üzerinden reklam yapmak için geliyormuş. şahsım adına siklemiyorum.

  edit: bu hatun bize atar yaptığında prim vermemek için başlığına bile yazmamıştım ama yüzsüz gibi bir de sözlüğe gelip soru cevaplaması mı? yoo dostum yooo ben senin kadar omurgasız değilim.

  sen gelme ulan....

  edit2: soru soranları engelleyelim ilk entryde bu da belirtilsin diye öneri geliyor. tabiki kişisel olarak bunu yapmakta özgürsünüz ama bunu bu kampanyanın ilk entrysinde dile getirip insanları buna yönlendirmek dogru olmaz diye dusunuyorum. lakin dediğim gibi soranı engellemek veya engellememek kişisel bir tercih olmalıdır ben bundan yanayım.

  edit3: kendisi ayrıca entrysini okuduğu bir yazara küfür etmekten geri kalmamış bir insan buradan buyurun 19:08'den itibaren görebilirsiniz.
  link icin ayarverdikdiyek adlı yazara teşekkürler

  edit4: bu linkin 03:35 saniyesinde de ekşiyi takmıyorum beyanı izlenebilir. öyle de dönek biri olmasına rağmen yarın koşturarak buraya gelip yüzsüzce soru cevaplayacak.
  karakteri hakkında güzel fikirler veriyor doğrusu. ha bu arada ekşiyi takmadığını beyan ettiği ilgili videonun içeriği ekşi sözlükte kendisi hakkında yazılan yorumlara cevap vermesi. takmadığı platform hakkında 17 dakikalık video çekmiş haspam.

  edit5: hala kendisinin kıskanıldığı, kendi çapındaki popülaritesini çekmediğimiz icin kampanya başlatıldığını iddaa edenler var. lütfen okuduğunu anla arkadaşım.
  ben bana birşey katmayacak kapasitede bir insanı, sözlük yazarlarına küfür eden birini, sözlüğü takmadigini belirtip buraya gelip benden soru beklemesini ve sözlük yönetiminin de buna çanak tutmasını hazmedemiyorum. yoksa zerre umrumda değil bu hatun ki kendisinin başlığına buraya geleceğini duyana kadar ilişmedim bile.
 • desteklediğim kampanyadır.
  bokunu çıkarma sözlük.
  danla bilic kim lan.
  edit: adını bile yazamıyorum lan ben.
 • tanımam, etmem. bu yüzden bu kampanyayı ister istemez destekleyeceğim.
 • zorla bakkala mi gonderiliyorsun amk? istemiyorsan sorma.

  (bkz: ankara istanbul arası 1 km olsun kampanyası)
 • kesinlikle yapılmalı. ama çıkıntılar olacaktır mutlakaaa...

  edit: soru sormaya meraklı olanlar için şunu hatırlatayım, eğer sorunuzu beğenmezse size “sanane, yalak” diye cevap verecektir.
  buyrun koşun bu seviyeye.
 • düşünsenize, organize olunuyor ve 1 kişi bile soru sormuyor. başlık açılıyor, olan biten yeşili yanıyor ama tıklanan başlıkta 1 tane bile soru yok, dakikalarca bekleniyor ve defolup gidiliyor.

  ne hoş olurdu değil mi? ama burası yeni ekşi sözlük. eskisi gibi değil, danla bilic bile konuk olabiliyorsa düşünün seviyeyi.
 • desteklediğim kampanyadır.

  fakat bazı kadın yazarlardan "ayyyyy hoşgeldin dani, xxxx olurken yyyy olabilen zzzz kızı makyajını nasıl yaparız" türü sorular gelecektir. ha tabi sözlük yazar profilini tespit ve engel listemiz için iyi olacaktır bu durum.

  edit: ekleme yapayım; bazı 31'ci abazan erkek yazarlarımızı da unutmamak gerek, salya akıtarak şebeklik yapacaklardır. danla bilic'e kadar da mı düştünüz lan?
 • görüyorum ve artırıyorum: soru soran yazarları engelleyelim.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • bugüne kadar gelen hiçbir konuğa soru sormadım burada. danla'ya da sormam. hakkında merak ettiğim herhangi bir şey yok. ama buraya gelip "danla bilic kim amk" yazan kişiden daha değerli olduğuna şüphem yok.

  şuna da şüphem yok ki "sözlük seviyesi" "ekşi bitti" gibi şeyler söyleyenlerin entrylerini üşenmeyip incelesem buraya referans bir sürü çöp entry bulabilirim.

  bir kulvarda da sürü olmayın be.