şükela:  tümü | bugün
  • danla bilic'in başarılarını kıskanan, hazmedemeyen ve danla'yı yermek için anlamsız bahanelere sığınan sözlük yazarlarıdır. bu tipler hiçbir sebep yokken büyük ses sanatçısı manuş baba'yı da beğenmezler.

bir erkek olmama rağmen danla hanım'ın 20 dakikalık makyaj videolarını sıkılmadan izliyorum. hatta bu videolardan sonra koyu fondöten bile kullanmaya başladım, kendimi daha şık hissediyorum. insanları güzelliğe ve bakıma teşvik eden bir insana neden bu kadar düşman olunur ki? bu danla size ne etti gardaşım?

vasıfsız diyen var, hiçbir özelliği yok diyen var... öyleyse siz de açın bir youtube kanalı, yürüyün gidin. ama yapamazsınız, neden? hiçbiriniz bi danla değilsiniz.

danlacım sen bakma bunlara. hiçbir siki beğenmez zaten bunlar. tarantino'nun filminde yarıda çıkan adamlar bunlar, sanki tarantino'nun çok da sikindeydi yani bu durum. sonra zirvelerde görüyoruz, burada kasıntı kasıntı entry giren tipler 2 cümleyi bir araya getirip konuşamıyor.

akşam bekliyorum seni danla, söz kapıda karşılayacağım.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

bu akşam belli ki büyük kıyım var.
  • ne konuda uzman doktorasını nerede yapmış ülke ekonomisine ve gelişimine katkısı ne, yani bana özel üniversiteye giden mervelerde kalacağım makyajı yapan ya da yaptığını iddia edip göstermeye çalışan birisini neden çekemeyeyim benim kıskançlığım başarılar üstünedir genelde. bu tarz şeyleri kaale alacak olsaydım şimdi 2. doktoramı yapıyor olmazdım.
  • ulan sikik yazar, mal mısın olum sen ?

danla bilic kim amk ? sen kimin paralı askerisin?

ılık mısın sen makyaj videosunu 20 dk izliyorsun, fondoten filan kullanıyorsun ?

ya ssg, böyle sik kırıklarını alma amk şu platforma iyiden iyiye küfür etmeye başladım artık.

biri sikime kan gitmez der, biri ben erkeğim ama fondoten kullanıp 20 dk makyaj videosu izliyorum der. öteki mart ayını iple çeker.

ya bi toplu halde siktirin gidin rahatlayalım.
  • bir troll iddiası.

o değil de "kolaysa kendin yap!" diyenler yüzünden makina, elektronik bitirip şimdi pilotaj okuyorum. bi' yandan da video/fotoğraf düzenleme yapıyorum. objective-c'ye falan da devam ediyorum. pilotajdan sonra da hukuk okuyacağım.

kendimi hayat bilgisindeki arif gibi hissediyorum lan.
  • neden sürekli tüm mal varlıkları tanınırlıkları olan ve bu durumun sabit kalabilmesi için tüm gayretleri ile reklam peşinde koşan ve yine fakat popüler kültürün vakti geldiğinde ayağının altında ezilecek olan canlıların ihtiyaç duydukları reklamı yapıyorsunuz anlamıyorum.

tanım: popüler kültür tarafından yaratılan ve vakti geldiğinde bbg melihgibi hiç kimsenin hatırlamayacağı bir bireye karşı takınılan tavra sahip insanlara tepki amacı taşıyan söylemdir.
  • şu an mort olmaktadırlar.