şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • link sen ne yaptın ne ettin bilmiyorum ama helal olsun kız, çok güzel oldun.
    şu yüzüne uygulattığın müdehaleleri hangi doktora yaptırdıysan bana da bir el at, ekşi’de seni korur kollarım her türlü pr çalışması yaparım, senden haber gelmezse şeyma’ya sulanacağım.

zorunlu edit: arkadaşlar abazan değilim çünkü kadınım vurmayın.

zorunlu 2. edit: valla para almadım kimseden,öyle para dağıtıyorlarsa ben habire başlık açayım o zaman. bu kızın geldiği nokta,kazandığı para ve bunlarla ters orantılı olan vizyonsuzluğu, arkasında sürüklediği milyonlarca aptal z kuşağı var bunları tartışmayalım tema bu değil konuyu kaçırmayalım. kendisini hiçbir sosyal medya hesaplarımdan takip etmiyorum ama bu zırzop gündemden de uzak değilim, tanıyorum kendisi az çok yani. resimleri önüme çıkıyor bende bakıyorum şeyma’ya da buna da. ikisi de parayı görünüşlerinde çok güzel kullandılar. o bu değilde iyi linç yedim ha.
  • hayatında taş görmemiş insan beyanı.
  • kolunda yıldız haritası var.

onu geçtim de burundan dudağa kaç estetik yaptırmış acaba?
    bir insan neden ben çirkinim bunu kabullenemeyecek kadar da eziğim diye bas bas bağırmak için bu kadar para harcar aklım almıyor ki...
  • o suratındaki salak ifade olmasa gideri var.

bir tespit.
  • bizim şantiyenin önündeki taşın bile bu kadından daha seksi bir hali var taş görmemişsiniz gerçekten.
  • param olunca bende kızlar için mükemmel karizmatik erkek oluyorum.

not: buradaki paradan kasıt kazançla doğru orantılı olarak dış görünüşünde değişmesiyle alakalı.