şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sözüm ona entelektüel, aydın, bilgili ve duyarlı ekşi sözlük yazarlarının kendisine yaptığı saygısızlık sebebiyle onlar adına yaptığımdır.

  danla bilic'i sevmezsin, takip etmezsin tamam da hakaret etmek, ölsün demek çok ama çok ayıp.

  kendimiz gibi olmayanlara nedir bu öfke ve tahammülsüzlük? burada defalarca eleştirdiğimiz eğitimsiz, cahil olarak gördüğümüz insanlardan* ne farkımız var? onlar da kendileri gibi olmayana katlanamıyorlar.

  youtube ünlüsünü ciddiye almazsın, fikirlerini sevmezsin, buraya konuk olmasını saçma bulursun anlarım. klavye başından salyalar saçarak küfür etmek, aşağılamak bence psikolojik bir vaka.

  32 yaşında adamım, okudukça utandım sizden.

  kendisini de cesaretinden dolayı kutluyorum, hayatta mutluluklar diliyorum.

  edit: schopenhauerin kayip torunu adlı yazar "ananın a*ına koyayım" diyerek mesaj atmış, bulletproof da kalıbıma hallenmiş cavap olarak bu entry'e.
 • (bkz: tamam)
 • '' danla bilic'i sevmezsin, takip etmezsin tamam da hakaret etmek ''

  danla bilic'i seven mi var amk?
 • bir meriç haykırışı.

  adam bu başlığı açarak hatun düşürmeye çalışıyor amk. ciddi ciddi yazmış lan bir de. ne olacak şimdi, sırayla mesaj mı atacak sözlük kezbanları?

  sozom ono ontol... siktir git buradan.
 • 32 yaşına gelmiş ve danla biliçten özür dilemiş bir insan, yarının annesi-babası olacak.birgün
  çocuklarına ne için özür dilediğini gösterseler çocukları kendi kendisini yetiştirme yurduna yollar,utançlarından sokağa çıkmazlar.
  kendinize gelin lan.burası ekşi sözlük.kişisel bilgisayarınız,31 çektiğiniz ucuz porno derginiz,kız arkadaşınız değil.
  sürekli önümüze neye oy atacağımız,neyi seveceğimiz,neye iyi neye kötü diyeceğimiz dayatılırken,hayatın her adımında özgürlüklerin bir bir alınırken,dünden beri bir haspam için yalanmadığınız yer kalmadı.
  hakaret eden bir insana hakaret etmeyelim ayıp mi dersin,bize onerileriniz var mi diye bu kafadan akıl alıp soru soran mi dersin.
  birileri size ,sizlere inat ,hatta yönetime bile inat bu platformun duruşunu ve kalitesini korumaya çalışırken şimdi git ötede ozür dileyip 32 yaşına kadar ben nasıl yaşadım diye kendini şımart.
 • (bkz: 32 yaşında adamım okudukça utandım sizden)
  vay be ne büyüklük yarabbi.
  (bkz: tişikkirlir sipirmin)

  danla bilic'i tanımam hakkında yazılanları da okumadım ama duyduğum kadarıyla hayvan gibi para kazanan bir youtuber kendisi. ve bu kişiyi burada özür dileyerek savunmaya çalışmak da ne oluyor? tamam ekşici piçler hiçbir siki beğenmiyor ve gömüyor ama bırak dostum kız halinden memnun, mayışını falan alıyor yani dert etme.

  (bkz: o konuda ekşici piçlere ben de kırgınım)
 • adı danla bile olmayan birine yapılan yalakalık.
  (bkz: ağlama meriç)
  (bkz: meriç)