şükela:  tümü | bugün
 • daniel garcia... türkiyenin en iyi dövmecilerinden... kadıköy de reks in karşı sokağında (mosquito'nun sokağında) yeni dükkan açtı gidin dövdürün kendinizi...

  editnot: sonra o dükkan kapanalı 4 yıl oldu. şimdi saint joseph'in karşısında inkstanbul artcore isimli şahane stüdyo ve art gallery'sinde hizmet vermekte, sanatını icra etmektedir.

  işlerini görmek için (bkz: http://instagram.com/dannygarciatattooer)

  edit: link güncellendi.
 • gerçek adının ramazan olduğu yolunda söylentiler var , olur olur yani bilemeyiz.
  (bkz: x club)
 • orda burda dükkanı yok
  evde takılıyo telefon numarasını bilen gidip dövdürebilir.ayrıca türkiyenin oldschool tattoo konusunda en ve tek başarılı dövmecisidir.
 • +90542 760 70 36 dükkanının adresidir.
 • yaptığı işe yakışan bi tarzı ve karakteri var,insancıl yapısıyla herkesi ilk andan itibaren müdavimi yapar.aslında o yapmaz siz müdavimi olursunuz ..makinayı kullanmaktan dolayı gelişmiş olan baş parmak kasına hayranlıkla hala bakarım..türkiyede ondan daha iyi renk çalışan bir ikincisi yok bence..belki dünyada da yoktur ama o kadar abartmayalım..
  sevip saydığımız, bayramlarda arayıp hatır sorduğumuz melek kanatlı bir adam..
  1971 yazan dövmesini görmediyseniz gidip görün yada sitesine koyması için ısrar edin...
 • bu ispanyol asıllı, alman kırması dövmecimiz hiç tereddütsüz türkiye' nin en iyi dövmecisidir.
  konusundaki yeteneği sınır tanımaz...
  her usta sanatçının olduğu gibi kendisinin de sanat içindeki tarzı old shooldur. bunun yanı sıra, elinden geçmeyecek bir desen görmek ise mümkün değildir..
  sadece makina tutmayı bilenlerin hatta bildiğini zanneden bilinçsizliklerin aksine, dövme konusunda geniş bir kültürel portföye sahip olan bu adama, bedeninizi gözleriniz kapalı bırakabilirsiniz.
  bi ömür sizinle yaşayacak olan dövmenizi seçmek için her ay yurt dışı kaynaklı, aylık dergi arşivinden yararlanabilir, referans için yapılmış işlerinin foto albümlerine bakabilir, dövme kültürünün bilincinde iseniz her insanın hayatında olması gereken bir body art ustası olduğunu bilmeniz gerekebilir.
  ayrıca rock değil, rock'n roll adamıdır.
 • kolunda yazan 19 72 dir 71 diil.ve artik dükkan baglaminda online. yeni dükkani hem cok güzel hem de cok merkezi.(bkz: inkstanbul tattoos)(bkz: inkstanbul artcore)
 • (bkz: andy garcia)
 • kendim de tecrube ettigim gibi, alanında basarılı bir dovmeci.. musteriyi anlayıp onun isteklerine gore calısmaya ozen gosteriyor.. baska dovmeciler gibi kasıntı ve artiz bir havası yok..

  gercekten insanda sempati uyandıran, iyi insan ve dovmeci..

hesabın var mı? giriş yap