şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mükemmel ötesi danone meyveli yoğurdu. böyle bir kıvam böyle bir lezzet yok.
  • sadesi de dahil olmak üzere 3 çeşidini denediğim ve hiçbirini bitiremediğim yoğurt. tadını çocukken parmakladığım çiğ kek hamuruna banzettim. olmamış danone, olmamış.
  • parca cikolatalisi fena degil. once eksimis tatlı gibi geliyor sonra alisiyorsunuz.
  • ambalajı çok çekici olan ürün. insanın hepsini alası, eve koyası geliyor...
  • acayip şekerli bir tadı var. pudra şekeri fazla kaçmış kanlıca yoğurdu gibi.
  • öküz gibi şekerli. bir meyveli yoğurt delisi olarak bir daha elimi sürmem. karamelli incirli olanınin 1 paketinde en az 3 tatli kasigina denk seker ya da glikoz surubu var. cok yapay bir tat. olmamis.

aktivia'nin incirli tahilli cevizlisi gibi yok.
  • saniyorum ki sek quark'ın urun tedarik etmekte zorlanacak kadar hizli bi basari elde etmesinden sonra suslu paketlerle bunlari hazirlamislar. biri peynir digeri yogurt ama benzer kivama sahipler. yalniz bunlar pek olmamis, bariz bi sekilde yerken toz seker basilmis yogurt yediginizi hissediyosunuz.
  • çikolata parçacıklı olanın için harbiden parçacık hatta zerre vardır. hadi diyelim diyet ürün ondan koymuyoruz diyet değil ki o şeker ne 200 kcal bir paketi. yoğun sevenler için quark'tan daha ideal fiyatı bence yine de tuzlu. diğer çeşitlerini de deneyip editlerim.
  • hiç ama hiç beğenmedim, tadı çok kötü, çikolatalısının içindeki çikolatalar berbat, çikolata değil yağ parçaları var sanki. çok nadirdir aldığım şeyi bitirmeden çöpe attığım, maalesef olduğu gibi çöpe gitti. sek quark ile alakası yok, sek'in her çeşidini yedim sevdim, bu hiç olmamış, çok şekerli, tadı berbat.
  • sürekli alışveriş yaptığım turuncu markette sek quark kalmamasından dolayı haftalık ara öğünlerim için yığınla aldığım meyveli yoğurttur ama ne göreyim, resmen şeker yığını. ben beğenmedim.

kesinlikle bi sek quark olmayandır.