şükela:  tümü | bugün
  • lan bir tane yetişkin olsa diyeceğim ki ruh hastasının biri yapıyor işte ucuz atlatılmış.

iki tane yetişkin var ya videoda. lan bu psikolojideki iki kişi nasıl oluyor da birbirini bulup birlikte çalışabiliyor.tarikat mısınız anasını satayım.
  • birde bunlar insan olarak eğitimci sen gel cocukları emanet et
  • velileri de bir o kadar suçlu buluyorum. çocuğu günlerce dövmüşler haberin yok. hala çocuk gitmek istemiyor ama mecbur kafası.

demek ki neymiş bir çocuk ısrarla bir şeyi yapmak istemiyorsa, özellikle bu sizin gözetiminizde olmayan bir şey ise nedenini öğrenmek için çocukla iletişim kurmak zorundasınız.

zaten çocukları döven, dövebilen yaratıklara hiçbir şey diyemiyorum. ben evimde beslediğim kediye bile kızamıyorum bunlar çocuk dövüyor tekme atıyor. adaletinizi sikeyim serbest kalmış kadınlardan ikisi. bırakmayacaksın işte bunları. bırakıyorsan da adını sanını açıklayacaksın linç edilmesine göz yumacaksın.
  • (bkz: türbanlı terörü)

edit: biri bana "inşallah geberirsin" yazmış bunun için. ahahahah "amin" dedim, salağa bak. açıklama da yazmadığım için anlamamış olmalı, anlatalım. sizi yalnızca şu toplumsal gözlemle baş başa bırakmak isterim:

bir topluluk içinde kendi çocuğuna kötü davranan, döven, ilgilenmeyen annelere bir bakın. sonra, anırırcasına ağlayan çocukları tespit etmeye çalışın, bakın bakalım anneleri nasıl? benim en nefret ettiğim anne tiplerinden biri hızlı hızlı yürüyüp çocuğu kolundan sürükleyerek götüren kancıklar. o minicik beden sürekli kolundan biri çekerken koşa koşa, seke seke, düşe düşe anneye yetişmeye çalışıyor. düşüp ağladığında ise anne dayağı yiyor. bunlara şahit olunca dayanamıyorum, gerçekten sokak ortasında gözümden birkaç damla yaş süzülüyor. çocuklara da böyle davranan kancıkların çoğunun türbanlı olması tesadüf değil.

ben bir feministim. erkeklerin icat ettiği bu sikik örtünme kültürünün kadınlara zorla dayatıldığının da farkındayım ama bazı kadınlar bunu bilinçli yapıyor. o yüzden türbanlı, burkalı ya da artık nasıl örtünüyorsa kadınları hep ikiye ayırırım:

1. ne yazık ki baskı ve mecburiyet yüzünden böyle olan kadınlar. her biri için yüreğim parçalanıyor, inanın. hayatın birçok alanda kısıtlanıyorlar, aile içindeki erkek egemenliği tarafından sürekli bir kıskaçtalar ve kendi kafeslerinden kurtulacakları günü bekliyorlar. eğer şanssızlarsa aynı kafada biriyle evlenip, yine bir erkek egemenliği altına girip, aynı yaşantıya devam ediyorlar. onların en basitinden bile yeni saç renkleri, saç modelleri, farklı giyim tarzları denemek isteyip de deneyememeleri bile bir dram. her biri için çok üzülüyorum. sizlere lafım yok. umarım bizler, kadınlara hak ettikleri hakları ve özgürlükleri sağlayabiliriz de her birimiz güzel ve sorunsuz bir hayat süreriz.

2. videoda da görüldüğü gibi ruh hastası olan, türbanı "özgürlük" olarak gören, kancık karılar. her biri gerçekten kliniklik. örtünmeme gibi bir seçeneği varken bile kendi elleriyle özgürlüklerini kısıtlamayı tercih eden, kendilerini yarı-erkek olarak gören, cahil, salak yaratıklar. tabii, mevcut hükümet dolayısıyla onlara yaranmak için kâr amaçlı da bu yola girenleri var, bunlarla aynı kategori o da. şimdi böyle manyaklar sizce pedagojiden anlar mı? hatta anlamayı geç, daha ne olduğunu bilen kaç kişi vardır aralarında? bu tiplerin takip ettiği birkaç isim yazayım da size, iyice iğrenin: esra elönü, hilal kaplan, elif çakır, nihal bengisu karaca, sibel üresin vb. sanırım yeterli olmuştur.

bakın; ilkel düşüncelerle, ilkel davranışlarla yaşayan insanlar modern ve insani bir yaklaşıma sahip olamazlar. "türbanlılar üniversitelere giremiyor" lafıyla senelerdir muhafazakarlığı ülkenin her yerine soktunuz. şimdi bırakın üniversiteye girmeyi, kadınlar dışarı çıkamıyor sizin sapıklığınız yüzünden. girince n'oluyor üniversiteye? yukarıda saydığım isimler gibi güya gazeteci olup da n'oluyorlar? ışid güzellemesi yapıp, "benüm eşüm ikincü eşü getirebülür" diye salak salak beyanlar veriyorlar. girdikleri her ortamı mahvediyorlar, kafa normal değil çünkü. istediğiniz kadar çabalayın, asla aklı ve bilimi kendine rehber almış insanlar kadar ileri ya da insani olamayacaksınız. ister islam yobazı olun, ister hristiyan yobazı, ister yahudi yobazı, hepiniz aynı boksunuz. insanlığın asıl düşmanı sizsiniz. hiçbir ateist bir çocuğa böyle davranmaz, hiçbir ateist bir çocuğa ya da hayvana tecavüz etmez. tüm kötülükler ve şiddet sizin tayfaların, sizin kafaların işi. işte bu yüzden bunun adı türbanlı terörü.
  • itlaf edilmesi gereken insanları gösteren başlık.

bu iğrenç insanların nasıl kireç dolu kuyulara atılıp yakılması gerekiyorsa "kadınlar böyle eabi vahşi bunlağr" diyen tiplerin de aynı kireç kuyularında itlaf edilmesilazım ki dünyayı daha fazla kirlenmekten koruyabilelim.
  • bana bir yigit ozgur karikaturunu hatirlatmistir:

(bkz: tam ayağıma oturdu hergele)

http://www.websites2000.net/…zgur-karikaturleri.jpg
  • izlemediğim bir video içeren haber. izlersem analarını avratlarını sikmemle sonuçlanacak ağır küfürler sıralarım çünkü.
  • söz de allah korkusu için başlarını kapatmış hayvanoglu hayvanların sevgisiz büyüdükleri açıkça ortada.
  • kesinlikle abartildigi kadar bir durum olmayan kres.
  • o sarılı var ya o sarılı bildiğin zevk alıyor çocukları tekmelerken. tutuklanıp kadınlar koğuş ağasına bi teslim edilip eti senin kemiği benim denmesi lazım. görüntülerdeki hepsinin ama özellikle o sarılının dünya kaç bucak görmesi lazım.