şükela:  tümü | bugün
  • doğru söylüyor. metrobüse binerken yaptığım kıvrak figürler olmasa işe gidemez, bırakmak zorunda kalırdım
  • son dakika ! tüik işsizlik oranının an itibariyle %99 olarak açıkladı !
  • dallamaya bak kanada mı lan burası?

yolda pharrell williams'ın happy klibindeki gibi dans ederek yürümeyin dayaklardan dayak beğenirsiniz.

dans etmek isteyen norveç'e gitsin burada başka şeyler var.
  • eğitimci, akademisyen ve iş insanı serkan can zengin'in twitter hesabından verdiği muhteşem öğüt. ya insanlarla açık açık dalga geçiyorlar ya da ülke şartlarını bilmeyecek kadar toplumdan kopuklar.

neyse iyi ki böyle kişisel gelişimciler var da hangi işe gidip gitmeyeceğimizi öğrenebiliyoruz.

tivit

edit: deliremiyorum nickli çaylak yazar, serkan can zengin'in babasının facebook paylaşımını gönderdi. kişinin babasının paylaşımı
  • kimdir bu oynak arkadaş diye baktım, ailesinden miras kalan özel fitnat koleji'nde eğitimcilik oynayan biriymiş asdasd. allahıma bin şükür ki ayşe köroğlu vb. takip edecek kadar boşlukta kalmış arkadaşlarım henüz bu adamı keşfetmemiş. "fark yaratmak için diğerleri uyurken çalış" gibi acayip ufuk açıcı tavsiyeleri de var. fark yaratmak için diğerleri uyurken siz onlardan 1 saat erken uyuyun asıl. yataktan 11'de kalkıp böyle tvitler atarak çocuğunu kendisinin mirasçısı olduğu özel okullarda okutabilmek için sabah 05:45'te kan kusarak uyanan beyaz yakalıya ver gazı. bir böyle kişisel gelişim, yaşam koçluğu üfürükleri bir de fermente turşu, chia tohumlu kraker yapım workshopları, kemiksiz tertemiz keriz parası yemin ediyorum ya.
  • tam da babasının okulundan mezun olup babasının işine devam eden 85 doğumlu birisinin vereceği tavsiye. sanıyorlar ki herkes zengin doğuyor. kapanan dershanelerinin duvarlarında da babasının özlü sözleri yazıyormuş diye hatırlıyorum. babadan oğula geçiyor demek ki böyle şeyler
  • elemanın cv'si beni benden aldı.

osmangazi iktisat üzerine;

çağfen koleji kurucu temsilcisi, genel müdür
    ataçağ koleji kurucu temsilcisi, genel müdür
    anaçağ anaokulları kurucu, genel müdür
    follow dergisi yayınları, yönetim kurulu başkanı

baba parası ile kurulan şirketin tepesinde otursak biz de dans ederiz.
    ama işte memur çocuğuyuz, bizlik bir şey yok, oyna devam.
  • söylenen söz doğru mecazen ama malum ülke şartlarında ''bırakın'', ''terk edin'' , toplantı ortasında patrona siktiri çekip ben yazar olacağım,ressam olacağım demek ancak ,

ya romantik komedilerde ya da avrupanın iş kanunu gelişmiş kendi ideallerini gerçekleştirdiğin toplumlarda oluyor dostum .

o yüzden doğru söz söylemek için yanlış coğrafya .