• öyle bir ortam ki... başka bir ortak çalışma için bulunmuştum orda dans eğitimi olayı vs için değil. ortamın aurası içine çekiyo adeta, çıkarken oram buram elim kolum farklı oynuyodu sanayi mahallesinde twerk yapacaktım maazallah
  • ciglik atarak dans eden olusum.
  • üzgünüm, emeklere saygım büyük ama millet olarak vücudumuzu hareket ettirme yeteneğimizin çok çok kısıtlı olduğunun kanıtı bu güzel (gerçekten çok güzel samimiyim) oluşumun instagram hesabındaki videolar. hip hop kareografisi meraklısıyım ve tüm videolarını defalarca izledim. çok detaylandırmayacağım kişisel hakarete varmasın üzülen olur. bir tek şu ortadaki atletli kadında bi ümit var o da neşesi ve mimiklerinden büyük ölçüde. salmış yani. hayır salın yani dans ediyorsunuz. salın be yav.

bonus olarak bir de yarı türk yarı rus youtuber kızımızın dansına bakıyoruz ve evet bi milletlerarası genelleme mümkün diyoruz.

edit: kendimi biraz cinsiyetçi buldum o yüzden bir evgeni plushenko videosu ile geri döndüm
  • bol fake takipcili, dandik üniversite öğrencisi, çirkin ve suratsız kızların bir ihtimal ortam yaparimci kalitesiz dovmeli bagcilar kekolariyla birlikte harman oldugu yer.
  • vidyolarına denk gelirseniz sesi makul bir seviyeye indirip izleyin çünkü izleyici olan ablalar öyle bir çığlık atıyor ki sağır olabilirsiniz.
  • kendilerini beğenerek takip etsem de egolarına çok yenik düştüklerini görüyorum çevremdeki yöneticilerinden. amerikan dans filmlerinin içerisinde yaşıyor gibi hareket ediyorlar.
  • cidden hepsi tek bir fabrikadan çıkmış gibi.
  • ömer yeşilbaş'ın 2014 yılında kurduğu ve çisil sıkı ile birlikte baş eğitmenliğini yaptığı, istanbul 4. levent'te bulunan, çeşitli eğitmenler tarafından birçok alanda dans kurslarının verildiği, zaman zaman workshopların düzenlendiği müthiş eğlenceli ve de türkiye'nin en kaliteli dans stüdyosu.

instagram.com/dansfabrika
    dansfabrika.com
    facebook.com/dansfabrika
    youtube kanalı

benim için anlamı ise bambaşka. nefes aldığım, mutluysam beni daha da mutlu eden, mutsuzsam sebeplerini unutturan, istanbul'dan bir gün gitme düşüncesini aklımdan uzaklaştıran yer.
  • vay vay vay. üzerine dizi çekilecek yer. hani netflix'te dansçı dizileri oluyorya tam yeri burası. instagram'da gördüğüm ülkenin en çekici kızları, güçlü kadınlar hep burada. keyif aldıkları işi meslekleştirmişler. bravo.

aslında sadece dizi değil yarışma programı bile yapılabilir bu yerde.
  • sadece dans öğretilen değil ayrıca spor yönü de olan ve hepsinden öte stres de atabildiğiniz bir yer. ders bir buçuk saat sürüyor, yaklaşık 25-30 tl ücret ödüyorsunuz. hele ki istanbul gibi bir yerde. sosyalleşmek için de bir derya deniz.

ömer hoca ve ekibi de oldukça pozitif, ben hepsini sevdim. başlangıç seviyesi derslerine katılıyorum, çok da keyif alıyorum. urban dance adı üzerinde yeni nesil bir şeyler öğreniyorsunuz. kızlarımıza da topuklu urban dance tavsiye ederim. bir gün pistlerde o topuklularla bu koreografileri yaparsanız aynı gün 2 evlilik teklifi garanti:)

çoçuklar kısmı çok hoşuma gitti. çocuğum olursa baleye yollayacağıma buraya yollarım. tek eleştirim sınıf popülasyonu fazla, dans alanımız daralıyor. salın da deli gibi dans edelim. dün elim kızın yüzüne çarptı o kadar yakın olmasak mı...
hesabın var mı? giriş yap