şükela:  tümü | bugün
  • genelde yeni üniversite mezunu ve yeni işe girmiş genç kızların gittiği kurs. ya tamam dil kursuna git güneş kursuna git hayır anlamıyorum göbek atmanın alemi ne?
  • bedenin ete yapıştırılması için gerekli adımların öğretildiği kurs. mutfakta oluyor yani, iki dirhem bir çekirdek gibi de ölçüleri oluyor.
    * herkesin annesinin tarifini almak için annesini cepten aradığı kurs *
  • çağdaşlığın bir göstergesi olmuş, bunu tu kaka diye ilan edenlere de yobaz gözüyle bakılan, açlık gidermek icin açılmış, abazalar tarafından da cok da güzel hakkı verilen vakit öldürme şeysi. bana göre evliysen gidersin, düğününde özel bi dans etmeyi planlıyorsan gidersin de insanlar artık onu amacı dışında , tam da benim iddia ettigim gibi kullanıyorlar. kızların/erkeklerin çıktıklarına boynuz taktıkları, ki maceralarını ağzının suyu aka aka dinliyosun çünkü, asosyal olanların belki bise düşürürüm niyetiyle gittikleri aşikar. bunu gercekten sevdiği icin, hobi olarak baktığı icin yapanlara yıldızlı pekiyi veriyorum ama gercek bu. bana dans cok özel gelir, insanlara artık özel gelen ne onu da merak eder oldum. alelade kişilerle yaptığın , sevdiginle de yapılıyorsa o özel diildir. aman ya bugun okuslugum üstümde.
    ps:bu ışık hızıyla eksilenir gibi geldi ya şimdi

ps2: ilginç enteresan ki ole eline saglık, bence de aynen ole mesajları geliyo :) şaşırttı beni sozluk ;)
  • fakir erkekler de am sikebilsin diye icat edilmiş kurs. ulan hangi dans türü olursa olsun kursa giden erkeklerin hepsi mi yavşak, hepsi mi ambiti olur amına koyim. üniversite biteli 4 yıl oldu. adam koskoca asistan olmuş. gelmiş 28-30 yaşına hala dans kursuna gidip karıya kıza yavşama derdinde. çikolata kursu var bi de ona hiç girmek istemiyorum. çünkü am sikme faktörü olmasa hiç bir erkek ben çikolata yapmak istiyorum diyerek böyle bir kursa gitmez.

yemeyelim şimdi birbirimizi beyler. 30 yıldır beraber büyüdük. aynı ortamları paylaştık. aynı muhabbetleri ettik. birbirimizin ciğerini biliyoruz. şu yaştan sonra am peşinde bu kadar küçültmeyin kendinizi.
  • genelde erkeklerin asıl amaçlarına ulaştıktıktan sonra bıraktıkları kurslardır. beyler kimseyi kandırmanın alemi yok.

gerçekten öğrenmek için giden azınlık kitleyi tenzih ederim.
  • dans etmek isteyenle am sikmek isteyenlerin bir çırpıda ayırt edilebildiği kurslardır. mesela tek başına sap gelip bir aylık kayıt yaptırıyorsa, " hacı bi ortamı keseyim karı kız düşerse devam ederiz düşmezse de siktir olup giderim" düşüncesindedir. farklı bir sap tek başına gelip 6 aylık kayıt yaptırıyorsa, " 6 ayda oooo bi ton karı sikerim" demiyordur. dans etmek için gelmiştir. genellikle bir aylık kayıt yaptıran yalnız saplara aleni bir şekilde köpek muamelesi yapılır. hani derdin karı kızsa hacı siktir git lütfen. ama bazı durumlarda erkek eksiği olduğundan çok fazla itilip kakılmazlar.
  • bazı bombastik ve fantastik söylemlere sebep olabilir.

ben: ben dans kursuna gitsem mesela diyelim ki... ahahasdfghjk

sevgili: var ya sen biriyle tango yapacaksın, o herif senin bacağını alıp da kendine çekecek, valla ağzına sıçarım onun!

b: yani gitmeyeyim değil mi?

s: yani evet gitme ama folklor kursuna gidebilirsin asdfghjkjhgf

b: asdfghjhgfds
  • the mask'taki landfill park-coco bango dans performanslarındaki gibi güzel dans edebilmek için ileride yazılacağım kurstur. bana dansı sevdiren film...