şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tango kadar seksi olmaya aday* kızdır.
  • uzun metraj sevgilisinden ayrılıp beynini yeni meşguliyetlerle doldurma telaşındaki insanlardır çoğu. ilgil gösteriniz.
  • sevgilisi yoksa dans hocası'ndan hoşlanacaktır. mümkün değil hoşlanmasın amına koyim. kesin.
  • bazıları gerçekten aldığı derslerin hakkını vermekte, sanata bakışımı alt üst etmektedir;

http://www.swfcabin.com/swf-files/1302803070.swf
  • ön yargılarınızın esiri olduğunuzu kanıtlayan kızdır. kaçınız dans kursuna gitti de bu yorumu yapma yetkisini kendisinde buluyor ki? anlamıyorum ben bu durumu..

yok sevgili bulma şansı yüksekmiş, yok aynı zamanda yatağa atılma riski de varmışmış, yok dans hocasına aşık olurmuş... bok yemişsiniz siz arkadaşım!!

2 yılı aşkın süredir dans kursuna giden biri olarak; ne dans hocama aşık oldum, ne sevgili bulma amacım oldu ne de başka bişey.. dans hissedilir, müziği duymaya ve ayak uydurmaya çalışırsın.. duymaya çalışırsın diyorum çünkü bu iş sizin düşündüğünüz kadar kolay değil.. o ritmi duyduğunuz ve o ritmi ayak hareketlerinizle çalmaya başladığınız zaman izlenebilir hale gelirsiniz.. bu da anca 1 yılın sonunda (o da düzenli olarak devam eder ve ders dışında zaman ayırırsanız) mümkündür. sonra da dilerseniz yarışmalara hazırlanır ya da kendinize güveniyorsanız çeşitli gösterilerde yer alırsınız.

şimdi yazdıklarınızı alın ve dağılın!
  • ınsanlar birbirini yargılamasa ve dans kursunda ohaa yolunu şaşırmış bunun burda ne işi varmış demeseler keşke.
    bazen insanın içinde sanatçı bir ruh çıkar.

arada yer yer keman çalma büyük bir konser verme sahnede dans etme gibi eylemlerim olsun istiyorum.
    sonra lanet olsun bazı şeylere deyip yerime pısıyorum.
    sanatı, dansı ve müziği özellikle yaylı enstrümanları hep desteklemişimdir.

sanat ve müzik her ruhun gıdası olamaz.
    o sadece seçilmişlere hastır.
    ha ben mi ?
    simdilik köşede sinsice bekleyen aday adayıyım. uygun bir ortam bulursam çıkıcam sahneye vurucam kırbacı aadf.
  • biraz sonra tespit sıçıcıların toplaşacağı başlık. beni salon kadını çizgimden çıkartmayınız, rica ediyorum.
  • dans ogrenmek isteyen kizdir.
    universite dans kulubunde tango egitimi verdigimiz zamanlarda cok sayida kiz gelirdi. onlar adina mutlu olurdum, sosyal olmak guzeldir.

erkekler de yogun olarak gelirdi salsa yerine arjantin tangoyu tercih etmeleri bizim turk erkekleri icin daha olasiydi.
  • kendisi benim hatun olur, bir zamanlar inatla beni de yazdırdı kursa. öncesinde 20 kız toplanıp hoplanan zıplanan bir dans (zumba olabilir adı) yapıyordu. bir gün inat etti beraber gidelim falan diye. geçmişte yaşadığım bir *salsa eğitimi facia'sından sonra tövbeliydim kıramadım hatırını kabul ettim etmez olaydım.

(*geçmiş zaman akp'nin ilk yılları, gençlik kampına gitmişiz. kız erkek karışık olur o kamplar ve herkese iş kitlerler ve zorunlu bir spor. futbol basketbol seçenler hep idman koşu yapıyor kolay olsun diye dans seçtim. salsa boş geçer dedim kabul ettim. ilk gün 30 kız 2 erkek (yaşlarda 17 falan), biz erkekler rahatız, geri kalan kızlarda kız kıza dans ediyor. 3. gün bir haber geldi vali ziyarete gelecek, dans gösterisi var.
    tabi iki erkek olunca vazifeden kaçamıyorsun her gün sabahtan akşama kıçımdan terler aka aka salsa öğrendim. futbol grubu'nun 10 katı çalıştık. kafamı s*kiyim bir de tiyatro'ya kaydolmuştum.
    2 hafta eşekler gibi salsa öğrendik, günde 10 saat idman. vali gelmeden 4 gün önce gösteri iptal edildi (kız erkek beraber dans eder mi kafasında bir adammış) neyse efendim o 2 haftada 4 kız (2 de yedek) salsa yapa yapa soğudum danstan. latin dansı deyince kusuyordum sonrasında ki 5 sene, o derece iğrenmişim.) (dans iptal olunca da rahatlamadım mı? aksine tiyatro sergileyeceğiz diye 4 gün uykusuz uykusuz ona çalıştık, şansımı s*kiyim)

neyse efendim hatunun ısrarı üzerine, üniversite'nin dans kursuna yazıldık. yaş olmuş 30, nerede bizde yılan gibi kıvraklık. gene latin dansı ama nefretimden unutmuşum komple. bu sefer hatunlayız. grupta erkeğin 2 katı kız var. erkekler sürekli kaçıyor ben hatundan dolayı her derse gidiyorum. 2 ay falan ne çektiğimi allah bilir. erkek az diye tanımadığım kızlarla dans ettim, durdum. (partnerlerim genelde 18-19 yaşında kızlar) latin dansı, gayet sıcak hareketler var, elin kızıyla sarmaş dolaş egzantirik hareketler yapıyorum, bir yandan da hatun kızacak diye götümden soğuk soğuk terliyorum. tüm partnerlerime ''abisi abicim'' diye diye öldüm. libido falan hak getire, kıza sarılınca tek hissettiğim kahvedeki mahmut abi oluyordu.

sonrasında ikna ettim de bıraktık kursu. dans kursuna giden kızı bilemem ama sevgilisi ile latin danslarına yazılan adamın dramı budur. illa gidecekseniz kız erkek eşit sayıda bir kurs bulun.
  • normal insandır, dans öğrenmek için gider kızlar. tespit kasılacaksa şuna kasılmalıdır. (bkz: dans kursuna giden erkek)
    not: tecrübelerimle sabittir, yanılmam.

bu başlığın konusu değil ama şu dans kursuna giden erkeği açayım burada.
    dansa dans için giden erkek olmaz.
    1) ya sevgilisini kollamak için veya sevgilisinin sen de gel ısrarıyla gider...
    2) ya da hatunlarla yakınlaşmak için ya düşerse mantığında ;) (çoğu da bu yüzden gider).