• müziklerini ibrahim maalouf'un yaptığı film. çok merak ediyorum ancak hala izleyemedim.

hiçbir yerde bulamıyorum ne torrent ne online izleme, elinde dvdsi olan, satılan bir yer bilen, torrenti olan ne varsa üstüme atsın allah rızası için.

trailer için buradan alalım
  • (bkz: sibirya ormanlarında)

insan figürü az, doğal hayat görüntüsü bol, müzikleri güzel bir film.

vahşi doğa hayranı bünyeler için şiddetle tavsiye edilir.
  • sylvain tesson isimli fransızın gerçek hayatta sibirya'da geçirdiği altı aylık yaşam mücadelesini bir yıl geçirmiş gibi konulaştırarak anlatan,görselliğin dibine vurmuş,bol bol sorel bot reklamı yapmış muhteşem ötesi film,gözlerinize sağlık efendim.

film müzikleri lübnanlı ünlü trompetçi ibrahim maalouf'a aittir ve spotify'da albümü bulabilirsiniz
  • havanın yağmurlu benimse depresif olduğum bir anda izleyip siktir olup gitme hissi uyandıran film.

senaryo olarak çok bir şey beklemeyin. olaylar biraz fazla hızlı gidiyor bile denilebilir.
    adamın orada geçirdiği 1 yılın etkisini tam olarak alamıyorsunuz.
    bu sebeple bir film değilde kitap olsaydı çok daha güzel olabilirmiş.
    her şeye rağmen izlenilesi bir film.
    7.25/10
  • birkac sene evvel rastgele karsima cikan fransiz yapimi film.

cok karmasik bir olay orgusu olmasa da kafanizi dinlemek isterseniz, doga/macera meraklisi iseniz “bir bakin” diyecegim filmdir.
  • (bkz: in the forests of siberia)

ayrıca imdb puanı 6.9 imiş, boş yesinler.
  • yanınıza tüfek almadan donmuş (bkz: baykal gölü)'ne çırılçıplak girip mallık yapmamanız gerektiğini gösteren film.
  • tesadüfün tesadüfü denk geldiğim, görüntüleriyle beni büyüleyen, izlediğime gram pişmanlık duymadığım muhteşem bir filmdi.kış, kar, baykal gölü severseniz; imdb puanına bakıp sakın harcamayın filmi, vallahi de billahi de yazık olur.
    ibrahim maalouf'u duymak da ayrıca bonus.
  • başlığı ben açmışım ama filmi hala doğru dürüst izleyemedim lol... dublaj, rusça dublaj, italyanca bok derken link bulup bulup kapattım... full hali elinde olan, satıldığı yeri bilen, internetten nereden alabileceğimi bilen varsa yeşillesin.
  • içinizde, herşeyi bırakıp uzaklara gitme hissi varsa izleyin. ben olsaydım ne yapar, nasıl ederdim derken film bitip gidiyor. aksi durumda pek beğenmeyebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap