*

şükela:  tümü | bugün
 • kimse yazmamis birseyler ama cok alakalidir bu ikis. birbirini besler. atesli bir dans (bkz salsa, bachata) gecesinden sonra atesinizi sondurmenin daha iyi bir yolu yoktur!
 • çiftler beraber dans ediyorsa sex hayatları hakkında baya ipucu toplarsınız. hareketlerin keskinliği,yumuşaklığından, romantik,sert vb.
  erkekler kadını düşünerek mi dans ediyor? kadını itip kalkıyor mu? bunlar hep sex hayatından örnekler sunuyor. bencil mi önceliği kadın mı? tutkulu mu? sadece kendi için mi sevişiyor? sevişirken başkasını mı düşünüyor? dans ederken milleti kesiyor ise! romantik mi? bi dokunmaya kıyamamalar felan.
  kadın mesela, dans ederken ne kadr dişi enerjisi ortada? benim takındığım maskülen tavır dans ederken tamamen bir dişiye dönüşüyor. bu yüzden daha bir seviyorum dansı. dansta kendimi koruma ihtiyacı duymadığımdan.
  aklıma geldikçe editleyeceğim dans ile sex çok bağlantılıdır.
  aaa birde dans insana kendini bırakabilmeyi an’da kalabilmeyi öğretiyor, zaman algın kaybolur tıpkı sekste ki gibi.
 • barda beraber çılgınlar gibi dans ettiğin hatunla, gece boyu yatakta seks yapabilirsiniz. ikisi birbiri ile uyumludur. kolay gelsin.
 • aklıma ilk gelen imge (bkz: paris'te son tango) filmi oldu.

  seks denilince akla, aşk ve tutkunun dansı (bkz: tango) ve ispanyolların dansı (bkz: paso doble) gelir.
 • (bkz: seks)

  seks yerine sex yazıldığı zaman sizin de kafanızda facebook'ta genç kız fotoğraflarına "sex sevir msin yağvrum?" diye yorum atan atletli amca canlanmıyor mu?
 • yanlış önerme dansın seks ile uzaktan yakından alakası yoktur. öyle gibi gözükebilir ama yoktur

  öncelikle dansta belirlenmiş kurallar vardır.

  uzun zamandır yaptığım salsa dansından örnek vereyim.
  bu dansta tüm yönlendirme erkeğe aittir.
  komutları erkek verir tüm gösteriyi ve hareketi kadın yapar.

  yani düşüncesiz ve hödük bir erkek olabilir, yatakta 5 dakikalık zevkü sefanızın sonunda götünüzü dönüp yatan bir erkek olabilirsiniz ama, bu dansı yapıyorsanız bu kurallara uymak zorundasınız.

  seks daha serbesttir kural yoktur. hayal gücüne göre fantezilerine göre kadın da erkeği yönetebilir icabında. sert ya da yumuşak olmanın salsa yaparken yaptığın hiç bir hareketle ilgisi yoktur.

  ha dans etmekten kastınız nikah masası şarkısı eşliğinde sallanmak ise onun seksle zaten uzaktan yakından ilgisi yok. zira hala ülkemizde bu şarkıda kadın kadına dans eden varken.
 • yatay arzuların dikey tatmini ilişkisidir...
 • 4. hanımı harmandalı oynarak tavladığım için birbiriyle aşırı derecede ilintili olduğunu düşündüğüm iki şey.

  "yiğidim sensin" diyerek atladı boynuma, keh keh.