1. 11.ocak itibari ile 700 m2'lik yeni studyosunda dans derslerine devam etmekte olan, istanbul ve turkiyenin en büyük dans okulu ünvanına sahip, bir kere havasını soluyunca asla vazgeçilemeyecek bir yer haline dönüşen içinde birbirinden güzel insanları bulunduran ve sıcacık bir aile ortamı olan okul.
 2. istanbulun en buyuk dans okulu olmasının yanısıra, sıcacık aile ortamiyla, sosyal aktiviteleriyle, sadece dans okulu olmakla yetinmeyip, yaşam tarzı haline gelen oluşum.

  bir de cuma altunizade trend club'da dans geceleri vardir ki, tadından yenmez, vazgeçilemez. nezihliğiyle, insan kalitesiyle hiç rahatsız olmadan dansedilebilir nadir yerlerdendir.

  (bkz: ulaş ata)
 3. altunizade'de hizmet veren, içinde dans edilen, mutlu olunan, sizi sarıp sarmalayan, bırakmayan, ikinci "ev" olarak adres satırına eklenmek istenen dans stüdyosu.
 4. 6 aralık 2009'da antalya'da duzenlenen türkiye kulüplerarası salsa şampiyonasında, 21 kulüp arasından üçüncülük kupasını kaldıran güzide dans okulu.
 5. içeri adımınızı attığınız andan itibaren kafanızdaki diğer herşeyi kapının önünde bıraktığınız, yüzünüze oracıkta bir gülümseme konduruveren, zamanın nasıl geçtiğini size unutturan pek bi güzel dans okulu.
 6. 12 yılı geride bırakıp, 13. yılını kutlayan dans okulu...dans dolu, sürprizlerle dolu bir kutlamayla bugün yeni yaşını kutlamıştır. nice nice mutlu yıllara!!büyüyerek, güçlenerek, hep hakettiği yerde olarak..iyiki varsın danskeyfi...

  (bkz: ulaş ata)