şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
  • kendisinin doğum günüdür, umarım akşam gönderdiğim pastayı yemeden uyumaz.
  • selçuk inan hayranı bir galatasarayli. selcuğun en az 4 gol atacağına inanan insan. yazık kimin çocuğuysa
  • ankara sincanli bir arkadaş. sağlam beşiktaşlıdır. üstelik lahmacunu sarımsaklı yer, en kötüsü dedeleri karadenizlidir. o yüzden acı falan yemez.
  • bakmayın gülümsediğine, dışarıdan yekpare görünse de içeriden binlerce parçaya ayrışmıştır.
  • sabah sabah meshur tribini atan yazar. biz burda migrenlerden ölelim, malatyanin kaysısı bize girsin. oh ne ala angara.
  • kiz arkadasim.
    sanırım lahmacun sevmiyor, bugün ofise bir demet roka ve maydanoz gönderdim. yaninda da limon vardi, pek romantik bulmadi galiba.
    telefonlarıma cevap vermiyor.
    bu devirde kızlar iskenderden başkasını yemiyor .
    neyse aksama bi kokorecle alırım gönlünü.
  • pişmanlıklar ülkesine giderken, dönüş biletini almayı unutan yolcu.
  • meşhur 15 şubatı kutlayacağım şayane insan. yarın kafamı sikecek ama masadaki rakı bi nebze işi kolaylaştıracak gibi. hesabı da bana kitliyor her zaman. memur adamım bir sıkımlık canım var zaten.
    sağlam fenerli olmasa gram çekmem kahrını ama şükretsin ki sarı kanaryamın renktaşıyız.
    sonuçta güzel kız, gideri var.
  • sorsan yaz ayı ama yağmur öyle şiddetli yağıyor ki denizi göremiyordum oturduğum yerden. cam kenarına yaklaştım yağmurun sesini duyabilmek için açtım içime çektim yağmurlu denizin kokusunu, biz kokuyordu.
    sandalda çocuklar balık tutuyordu sırılsıklam, kedi de vardı yanlarında bir umut işte balık kokusu çekmiş keratayı, denize düştü sonra, deniz dediysem dizlerimize gelmez derinliği ama kedi için atlas okyanusu en dalgalısından. getirdi çocuk "al abi zaten bizim değil zaten bizden önce binmiş".
    garsondan havlu istedim sardım iyice kafası bile zor görünüyor üşümüş . karşılıklı dertleştik biraz. ben alattım o dinledi ben anlattım yine dinledi.
    dedim ya mekan açık alan kulaklığım kulağımda yaklaşık bir aydır aynı şarkıyı dinliyorum youtubeden daha bir defa reklam çıkmadı şarkı mı çok kötü benim ruh halim mi bilemedim.

çok fazla dostum yok benim ihtiyaç da duymuyorum en iyi dostum dediğim insana bile anlatmadım anlatamadım niye bilsin ki içimin yangınlarını. şerefsiz ibne kafayı bulunca salak mısın olm 40 yaşına geldin daha nelerle uğraşıyorsun diyecekti. nelerle uğraşıyordum halbuki, yolun sonunu gördüm ben, haberi yok yavşağın.
    abimin sesini özlüyorum ama telefonla konuşurken değil, kapattıktan sonra. sıkma olm canını kimseye değmez diyor yavşak gelen mala gelsin diyor yine. soranlara önüme kedi çıktı bariyere kırdım yağmur da çoktu duramadım sikeyim anasını diyorum.

çok mu şey istedim acaba bu hayattan, bak çok samimi soruyorum çok şey mi istedim ? lan akşam eve gidince önüne konan bir tas çorba lüks müdür insan için ?
    oysa ki benim için ulaşılamaz bir hayaldir kapıyı anahtarsız açmak.

şubat 2020