şükela:  tümü | bugün
  • gen token kullanan blockchain tabanlı decentralized organizasyon projesi.
  • dao yani merkezsiz özerk örgütlenmeler (decentralized autonomous organizations) için wordpress niteliğinde bir toolkit. içeriğinde holografik konsensus gibi ilginç kavramlar mevcut. hiyerarşisiz ve merkezsiz şirketleri büyük ölçüde üzerinde barındıracak gibi gözüküyor. merkezindeki token'ı gen'in private ve presale süreçleri geçti 8 mayıs 2018 tarihinde sabah 7 de main sale'i olacak. kısa sürede soldout olacağına inanıyorum.

hem daostack'in yapabileceklerine dair hem de token'i gen'in fiyatı hakkında konuşabileceğimiz yerli telegram komünitesini hazır ettik, ilgisine duyurulur.

edit: ico'sunun main sale'i 1 dk 20 saniyede tükendi. alabilene hayırlı olsun.
  • 8 mayıstaki main sale için whitelist'e girdim fakat min tutar 0.5 eth olduğu için katılamayacağım icodur. (bkz: öğrencilik) artık idex'e düşmesini bekleyip x5 haliyle alıp x50 olmasını bekliycem. tübitak çalıştay'ında tanıştığımız üstteki entrynin sahibi zat-ı muhterem anlata anlata bitirememişti, iyi ki de bitirememiş ki şu an elim tetikte projeyi bekliyorum.

milli ve yerli daostack telegram grubumuz tam olarak burdadır.
  • oldukça yüklü yatırım yaptığım, merkezsiz yönetim sistemi. bir nevi merkezi olmayan uygulamalar için wordpress tarsı cms oluşturmak. yani merkezi herkes olan blockchain kullanan bir uygulama ihtiyacınız var ise size daostack yardımcı olacak.

ayrıca mainsale tam 81 saniyede tükendi, şaka gibi 81 saniyede 5070 eth topladılar, yolları açık olsun. telegramda daostack sayfamız bubez laab liderliğindeki t.me/daostack_tr e bekleriz.
  • ico fiyatının yarısında gezinen gizli hazine.
    edit: ico fiyatinin ucte birine dustu.
    edit-2: abv böyle jetonun batırdı bizi