şükela:  tümü | bugün
  • e-book konusunda ortak bir sevgiyi paylaştığımız sözlük yazarı. gönderdiği e-book'lar için ayrıca ellerinden öperim.
  • tarih bilgisi derin, yazdığı her şeye kaynak gösteren kaliteli yazar. yani bizim gibi işkembeden sallamıyor.
    aldığı şükelalar helal olsun
  • yazdıklarını biraz takip ederseniz güzel bilgiler edinebilirsiniz. sözlüğün okunacak hali kalmadı, artık doğru düzgün bir şey yazan yok diye söylenen herkese kendisinin yazılarını tavsiye ediyorum. tarihi olayları, güncel konuları takip etmek istediğimde bilgi kaynağım oluyor. hatta bazı eski başlıklarda aratıyorum bir şey yazmış mı acaba diye..

çok arkadaşımız var burada, çok fazla konuşanımız var ama doğru düzgün bir şey yazan ve bunu verilere dayatıp bizlere öyle sunan insan sayısı da bir o kadar az. sol frame benim için kendisi ve bir kaç yazar sayesinde ölmüş oldu.. yaşasın badilist.. ekşi sözlük ruhunu kaybetmemek de bunu* gerektirir. daha renkli şeyler yazmak istiyordum aslında ama kendisine duyduğum saygı buna izin vermiyor. nasıl desem sanki öğretmene duyulan bir hürmet olur ya işte tam olarak onu yerine getirmeye çalışıyorum.

umarım bir gün bunalıp kaçmaz buralardan.
  • eski nesil ( artik maya tutmus) kohne zihniyete sahip bir palamut agaci.

macarca : süzme o...