• eskimiş asker postalıyla beraber bir zamanların metalci gençliğinin değişmez aksesuarı. nice yiğit metalci karizma yapacam ayaklarına ziyan etti kendini bu pantolonların içinde; yazın o sıcaklarında tere neme verdi bünyeyi, mantar oldu, isilik oldu. halbusi bak hip hopçulara, püfür püfür takılıyo adamlar.
  • hesap odememe, hatta trilyonluk servet yapma sebebi. dar kotun cebinden para cikarirken dusulen durumu goren arkadasin "tamam birak ben veririm abi" demesiyle bilumum hesaptan yirtabilir insan.
    (bkz: umut sarikaya)
  • efendim kot denen nane, valdırın bacağın ve bilimum bel altı uzvun efendime söyleyim organın şeklini zaman içinde öğrenen, buna uyum gösterebilen, özel ve özel olduğu kadar da güzel bir şeydir. tüm bunların yanında bu kotun sağlam olması, kolay kolay parçalanmaması, ve yırtılan bozulan yerlerin bir terziye iki milyon karşılığında yeni gibi yaptırılabilmesi sonucu, ve dahi kişinin bazı iysilerini diğerlerine göre daha bir sevmesi sonucu, daralsa da, patlasa da ne bileyim ben parçalansa da vazgeçilemeyen giysilerdir. yıkandıktan sonraki bir saat eski formuna gelmesi beklenir sonra birkaç hafta gerek her gün gerek günaşırı kullanılır. kullanımadığı durumlarda duvara kemer yerinden asmak suretiyle veyahut yatağın, çekyatın, kardeşin, sandalyenin üzerine atılmak suretiyle muhafaza edildiğinden şekli şemali de bozulmaz, misler gibi olur. bir süre sonra öyle bir olur ki, yerinizden kalkmasanız bile kot kendi kendine gelip size kendisini giydirebilecek kadar size uymuştur. sevilerek uzun seneler boyu ve sık sık da giyildiği için kişiyle de özleşir ve bir nevi kişiyi belirler bir nesne olur, kelime oyunu yaparak anlatmaya kalkarsak barkod olur o kişi için. 20li, 30un başındaki her genç erkeğin böyle bir dar kotu vardır, asırlara meydan okuyan.. misal benimkisi nerden baksan 6 - 7 yıllık pantolondur, pek çok arkadaşımdan daha eskidir ve şüphesiz hepsinden daha yakındır.
  • zengin gösterir.
    yere düşen bozuk parayı almama sebebi.
  • manitaların aklını almak amacıyla giyilen, özellikle yaz ve bahar aylarında avret mahalinde üçüncü derece yanıklara yol açan, kullanıcısına fil yutmuş boa yılanı* görüntüsü kazandıran abazan üniforması. giyiliş esnasında ıkınmayı ve nefes tutmayı gerektirmesinin yanı sıra, çıkarma esnasında da donun* aşağı sıyrılmasına sebebiyet vererek adamı maymun etmesiyle meşhurdur.
  • servet yapmak için bazı fırsatçıların giydiği pantolon şekli. kot panteeelon.

umut sarıkaya yaşadığımız evreni iyi tanıyor arkadaş.

http://img717.imageshack.us/…407040453292695398.jpg
  • bu kotu tercih eden erkekler aklima kaplumbagalari getiriyor. ozellikle kot pantolonun darligi akil almaz derecede fazlaysa, olasi bir tokezlemeden sonra yere duseceklerini ve yerlerinden kalkamayacaklarini, zavalli ters donmus kaplumbagalar gibi olup gideceklerini dusunuyorum. elimde degil.
  • sarkan kici yuvarlak gosterdigi halde yellenildiginde sesi tum dunyaya duyurmak icin hazir bekleyen trompet gibidir.
  • alçak gösterir.
    (bkz: izohips)
  • tamam kabul ediyorum, çok güzel durabilen pantolondur; ama aynı zamanda acil bir şekilde yatağa girme düşmanıdır.

böyle açıp swift diye çıkaramazsınız, debelenip 2-3 dakika uğraşırsınız içinden çıkmak için.
hesabın var mı? giriş yap