• ankarali turgut'un seslendirdigi bir turku. sozleri de $oyle:

kot pantolon dar sıkıyor
    görenler ona bakıyor
    çok da güzel can yakıyor
    armutlar ona bakıyor

sordum 21 yaşı
    cımbızla almış kaşı
    hele bir kalçası var
    sanki değirmen taşı

(ooof anam of)

gomlek giymiş teni belli
    tırnak oje, göz sürmeli
    nerelisin kız nereli
    çabuk bulursun kerizi

sordum 21 yaşı
    cımbızla almış kaşı
    hele bir kalçası var
    sanki değirmen taşı

göğsünü açar yarıya
    saçını boyar sarıya
    sen nerden geldin buraya
    bakın şunun havasına

sordum 21 yaşı
    cımbızla almış kaşı
    hele bir kalçası var
    sanki değirmen taşı

(evir çevir, evir çevir, of anam off)
  • kadınlarda göte sağlam bir şaplak atma hissiyatı doğuran pantolondur. deh.
  • (--potansiyel ergenlik dergisi entarisi gururla sunar--)

abd'de "hipster" erkeklerin bir de pacaya dogru iyice daralanlarini rahatca giydigi, seksenler modasindan esinlenilmis moda akiminin bas unsuru, unisex kiyafet. modacilar da buna "skinny jeans" demisler. erkeklik merkeklik bozmuyor, aslinda bazilarina cok yakisiyor. (bkz: the strokes) ben ki erkegin kicina cok buyuk degilse pek dikkat etmem, surekli kendimi adamlarin kiclarini suzerken buluveriyorum.

bayanlarda da bu dar pantolon modasi son hiziyla devam ediyor, ama onlarda giyenler sadece hipster'lar degiller. iste guzel bir dar kot ve altina topuklu ayakkabi cidden guzel duruyor; hem hipster tarzda hem de klasik giyime uygun kullanilabilir. ancak onlar icin ise, bu moda biraz daha fazla sorun teskil ediyor (aman da bidi bidi bidi), cunku giyilen dar pantolon surekli tuvalete gitme ihtiyacini hissetmeye sebep oluyor!

nasil mi? hemen acikliyoruz. simdi bazilari diyor ki kizlarin bu kadar cok isemeye gitmelerinin sebebi sanilanin aksine tuvalette saatlerce dedikodu filan yapip onu bunu cekistirmek, makyaj tazelemek degil de aslinda mesanelerinin erkeklere gore daha dar olmasi. iste , isbu pantolonu giyen bayanlarda, bir yere oturduklari zaman gobek bolgesine olan baski sonucu mesanenin daha da basinc altinda kalmasi yuzunden falan filan vesaire...insan tuvalete gitmek istiyor surekli.

lafin ozu:

tuvalete gitmek!: az sonra yapacagim sey.

(bkz: millennium fuck)

*
  • ütü gerekmez çünkü giydiğin anda otomatikman ütülenir
  • kirk hammett ile özdeşleşen pantolondur.
  • erkeklerde ters ereksiyon halinde çok can yakan pantolondur. acil tuvalete gidilip trenin reyına oturtulması gerekir.
  • yakışsın ya da yakışmasın erkeklerin tercih etmemesi gereken pantolon.
  • eğer burda kastedilen şey dar gelen pantolon ise;içine girmek için karnı içe çekerek giyme olayı,normalde kullanmayı ihmal ettiğimiz ve solunumda primer önemi olan transversus abdominis kasını çalıştırır.hatta pilates'te ilk olarak bu kası çalıştırma eğitimi verilir ki solunum doğru yapılsın.
  • uzun/kısa boylu, güzel fiziğe sahip her kıza yakışan bir kıyafet bu. 'güzel fiziğe sahip'in altını çiziyorum. dar pantolonu giyince her yerinden bıngıl bıngıl yağ fışkıran değil.

rahat değil, çirkin diyenlerin çoğu da mağazaların kabinlerinde kaç kez belki bu sefer olur umuduyla denemiştir de olmayınca bok atayım madem demiştir. ehah hadi ordan..

hatta bırak kızları güzel bacaklı erkeklere bile yakıştığını gördüm ben. tarzına göre yani, yakışanı var. birilerinin sevmemesi, tarzı olmaması yakıştığı gerçeğini değiştirmiyor.
  • metin abi nin her korku gecesinde ekranlara yansıttığı şarkı. sonradan you tube da izledim de o sarışın teyze ne ya? maşallah nerdeyse bütün malafatını gördüm (hem de ankara havası oynarken).
hesabın var mı? giriş yap