şükela:  tümü | bugün
  • aylardır açığa çıkmayan ve merak edilen isimdir (herkesin kendine göre bildiği bir isim var yani belirsiz) bylock bile deşifre olup, milyonlarca mesajın ele geçirildiğini göz önüne alırsak eğer hiç mi 1 tane isim mesajda geçmez. o kadar insan göz altına falan alındı illaki o isim belirlenmiştir. neden saklanıyor merak ediyorum.
  • 15 temmuz 2016 darbe girişimi başarıya ulaşsaydı başbakan olarak kimin atanacağı sorusudur.

fetö'yü çözmek için cevaplanması gereken en önemli sorudur. aradan geçen bunca zamana, yakalanan bunca zanlıya rağmen hala kimsenin en ufak bir fikri yoktur. dedikodusu bile çıkmamıştır.

düşünülünce bu durumun ne kadar acayip olduğu hemen anlaşılabilir. yani yıllarca adam hazırlayacaksınız, devletin her kurumuna sızacaksınız, aylarca ince ince darbe planları geliştireceksiniz, kim nerede ne yapacak hepsi belli olacak, bu planlar ta pensilvanya'lara götürülüp onaylatılmış olacak ama başarılı olunursa kim başbakan, kim cumhurbaşkanı olacak bu kararlaştırılmamış olacak !
    var mı böyle bir şey ?

belki başkanlık sistemi getirecekleri için bir başbakan düşünmemiş olabilirler. haydi böyle kabul ettik diyelim peki o zaman başkan adayları kimdi ?

perde arkasında duracak olan fetoş ve cia idi anladık da perdenin önünde kim boy gösterecekti ? veee, en can alıcı soru : o kişi şimdi nerede ?

edit: 2017 olarak yazılan tarihin 2016 olarak düzeltilmesi. bir tane de bu sene kaldıramayız ! evlerden uzak !
  • tabi ki çakma psikoterapist emel baş olacaktı. kadın yememiş içmemiş hakkında girilen entry'leri mahkemeye gidip sildirmiş.
  • kimin olacağını kesin olarak asla bilemeyecek olsak da kimin olmayacağı çok belli.
  • kesin vardı bir isim ama açıklamıyorlar. açıklanırsa hakkında işlem yapmaları gerekecek. yapamadıklarına göre, akp' de hatırı sayılır ve tanınan bilinen biri. kim ola ki? bilemiyorum altan.
  • kim? kim kardashian?
  • birinci ağızdan almıştım ben bunun cevabını. hem de çok yetkili ve mecliste olan birisinden. zamanında da yazmıştım hatta.

cb: abdullah gül
    bb: ahmet davutoğlu

buyrun:

• 27 mayis sonrasi kurulan 24. hukumetin basbakani cemal gursel, 12 eylul sonrasi kurulan 44. hukumetin basbakani bulend ulusu'dur. iki ismin de ortak noktasi asker olmalaridir.

tahminen darbe olsaydi basbakan yine askerlerden biri olurdu.
  • darbe yapan kesimlerin bununla ilgili doğru dürüst bir planlarının olduğunu sanmıyorum çünkü temel motivasyon öncelikle tayyip erdoğan'dan kurtulmaktı ve bu onlar için yeterli idi...

şükür ki namlu kendi kıçlarına girdi.