şükela:  tümü | bugün
  • 1 yıldır trilyon tane habere, ropörtaja rağmen hala ortada olmayan ispattır.

zaten abd'ye de bunu ispat edemediğimiz için fetö liderini teslim etmiyor...
  • darbeci subayların ağızlarından verilen itiraflar olan ispatlar silsilesidir. bu sığırlar, darbe girişimine başladıkları zaman genelkurmay başkanı hulusi akar'a saldırıp, 'sizi kanaat önderimizle* görüştürelim' demediler mi? bundan daha büyük ispat mı var?
  • (bkz: ip)
  • fetö denilen şeyin fetullah gavadının liderlik ettiği örgüt olarak düşünmek yerine fetullah gavadının maşa olduğu ama başında kimlerin olduğu belli olmayan organize bir örgüt olduğunun bilinmesi kanıt konusunda neden sıkıntı çekileceğini açıklayacaktır.

he hala anlamadım diyorsan git "prison break" izle, anlarsın.
  • analiz yeteneğinden yoksun kişilerce kanıt aranmakta veyahut abd'nin kanıt istediği zannedilmekte fakat durum ortadadır. darbe fetö tarafından yapıldı. bunu ekşi'ye milyon kere yazdım bir daha yazıyorum; 6 yıl askeri okulda sırf atatürkçü olduğum için fetö tarafından işkence görüp ayrılmak zorunda olan biri olarak darbeyi fetö'nün yaptığına eminim. darbecilerden benim yıllar önce fetöcü olduğunu bildiğim komutanlar da vardı, kaldı ki bunlar dışında darbe yapacak kimse de yoktu. kontrollü darbe lafı söylenebilir ancak darbeyi fetö'nün yapmadığını iddia etmek sığırlıktır, art niyettir, gerizekalılıktır. önceden yüce halkımıza fetö askeri okullara sızdı ele geçirdi derdik inanmazlardı şimdi tecrübemizi konuşturuyoruz yine inanmıyorlar. ülkenin sağı da solu da bir garip. ne haliniz varsa görün lan.
  • darbe tsk içerisindeki gizli amerikalı ajanlar tarafından yapılmıştır. fetö sadece maşadır. o kadar.