• şaşırtıcı derecede başarılı bir sandviç serisi. öyle böyle değil, hakikaten çok iyi.
    en basit modeli diyeceğiniz kaşarlısı bile içinde tereyağı vs. içeriyor, mozzarella-jambonlu çok iyi, tavuklu çok iyi, hepsi çok iyi.
    gitmişler bir de somon fümeli sandviç yapmışlar.

pahalı ama pahalı olmayı hak eden bir ürün serisi, bravo dardanel süpersin, rakibin yok.
  • atlas jet firmasının müşterilerine bir kıyağıdır. mayonez sevmeyen bir insan olarak kaşarlısını beğendim.
  • pamukkale turizm ile yolculuk etme sebebidir. hatta, ankara-istanbul yolculuklarında iki kez dağıtarak yolcuları ekstra mutlu etmektedir.
  • bütün espirisi kenarsız ekmekleri ve mayonezi olan sandviç. ha güzel mi, otobüs için mükemmel bence. uludağ limonata gibi gazı kaçmış tuhaf bir nesne bu kadar fenomen olurken nasıl geri kalır bu sandviçler anlamıyorum.

(bkz: underrated)
  • ido iskelelerinde ve şehir hatları vapurlarında bulunan kafe/büfe/kantinimsi yerlerde de satılıyor. kahvaltı için ideal. fiyatı 4 tl.

ancak ne yazık ki her yerde bulunmuyor. mesela şok'ta, dia'da, bim'de falan yok. illa migros'a falan gitmek lazım topluca alıp evde buzdolabına koymak için.
  • çatalın ucuyla iki gıdım yemek yiyip doyan insanlar için yapılmış bir sandviç. ben şahsen bundan 5-6 tane yesem anca doyarım.
  • ha gayret beyler, bu ürün nutella ve eti brownie intense'nin tahtına aday olacak. bunu seziyorum.

yanında da uludağ limonata iyi gider hani.
  • gurme çeşitleri ve diyet ürünleri de çıkmıştır bu sandviçlerin. gurme çeşitleri "teriyaki soslu piliç şinitzel" ve "somon füme" gibi iki çeşidini gördüm. normal sandviçleri 4,5 lira iken gurme olanlar 6,5 lira. piliçlisini yedim. gerçekten güzel ve doyurucu. tavsiye ederim.

google dan baktım, bir link neyim vereyim diye ama bulamadım. pek bir ilgisiz firma imiş. ne kendi sitesinde ne başka yerde yok yeni ürünleri.
  • mideye ağır gelmekte olan mayonez, turşu vb. içeren sandviçtir. şöyle türk hava yollarında verilen gibi sadece domates, peynir, salatalık vb. içeren bir hazır sandviç olsa keşke.
  • ilkin caddebostan sahilde karnımızı doyurmak için mikrozdan aldığımız, sonra her türlü konser şenlik vesairede atıştırmalık almaya başladığımız, şimdilerde ise "ıııh kim yemek yapacak yau" diyeceğimiz anlar için üçer beşer buzdolabına stoklamaya başladığımız sandviç çeşitidir. yine de bana soracak olursanız doyurmadığı için, fiyat/performans açısından yerlerde sürünmektedir.
hesabın var mı? giriş yap