şükela:  tümü | bugün
  • cok guzel bir egzersiz sitesi.

    calistirmak istediginiz bolgeyi, veya yapmak istediginiz egzersiz turunu seciyorsunuz, size en uygun programi karsiniza cikariyor. hiitden yogaya, ofiste yapilabilecek boyun egzersizlerine, incinmis ayak bilegi icin kas guclendirici hareketlere kadar seviye icin ayri programlar mevcut (baslangictan ileri duzeye dogru toplam 5 seviye), egzersiz kutuphanesi mevcut (her hareketin videosu seklinde), uyeleriyle bilgi alisverisi yapabileceginiz forumu mevcut, beslenmeyle ilgili kisimlari ve spor yapilirken dikkat edilecek hususlar vs. gibi konularda bilgilendirici yazilar mevcut. hemi de egzersizlerin cogu evde yapilabilecek body-weight temelli hareketler, yani ekipman da gerektirmiyor.

    tatlis bir site yani, faydasini gorebilirsiniz. hele ki spora yeni baslayanlar icin epey motive edici.
  • eşi benzeri olmayan mükemmel - mütevazı - reklamsız - ücretsiz spor sitesi. eski neilarey.com aynı zamanda. bu siteyi yapan neila rey adlı yunan ablamıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

    bir yıl civarı sadece buradaki programları - workoutları yaparak baya seksileşmiştim. ama favorim atom workout'u level 3 yaptığım günler uzakta kaldı tabi şimdi.

    burası bu kadar mükemmel ve bağış dışında geliri olmayan bir yer olunca buradaki içerikleri çalıp app yapıp satanlar türemişti bir ara. şikayet edip kapattırdıkça tekrar ortaya çıkıyorlardı. umarım yok olmuştur o hırsızlar.