şükela:  tümü | bugün
 • neila rey'in yeni sitesi. içerisinde çok güzel workout programları ve challangeları var. günlük görevleri (daily dare) için bile takip edilir.
 • cok guzel bir egzersiz sitesi.

  calistirmak istediginiz bolgeyi, veya yapmak istediginiz egzersiz turunu seciyorsunuz, size en uygun programi karsiniza cikariyor. hiitden yogaya, ofiste yapilabilecek boyun egzersizlerine, incinmis ayak bilegi icin kas guclendirici hareketlere kadar seviye icin ayri programlar mevcut (baslangictan ileri duzeye dogru toplam 5 seviye), egzersiz kutuphanesi mevcut (her hareketin videosu seklinde), uyeleriyle bilgi alisverisi yapabileceginiz forumu mevcut, beslenmeyle ilgili kisimlari ve spor yapilirken dikkat edilecek hususlar vs. gibi konularda bilgilendirici yazilar mevcut. hemi de egzersizlerin cogu evde yapilabilecek body-weight temelli hareketler, yani ekipman da gerektirmiyor.

  tatlis bir site yani, faydasini gorebilirsiniz. hele ki spora yeni baslayanlar icin epey motive edici.
 • eşi benzeri olmayan güler yüzlü - mütevazı - reklamsız - ücretsiz spor sitesi. eski neilarey.com aynı zamanda. siteyi bir grup projesine çevirdiği için şahıs ismi artık uymaz deyip değiştirmişti. bu neila rey adlı yunan ablamıza ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.

  neler var bu sitede özetle:

  - workout sayfaları var. bunların her biri herhangi bir günün çalışması gibi. seviyene göre set sayısı ya da bazı hareketlerin tekrar sayısı değişiyor.
  - program sayfaları var. bunlar belirli süreler (örn 30 gün) boyunca her güne ayrı bir çalışma veren programlar adı üstünde. her birinin amacı farklı. bu programlarla uygulanacak yemek düzeni önerisi farklı.
  - challenge'lar var. 1 barfiksle başlayıp 30 günde 10 barfiks çeker olmak için bir challenge var örneğin.
  - yemek tarifleri var. :) fiyat/performansı yüksek tarifler resimli olarak konuluyor. bunlarla farklı amaçlara yönelik kurulacak yeme düzenleri öneriliyor.
  - koşu ile ilgili apayrı bir bölüm var.
  - workout'ları hangi seviyede yapmanın iyi olacağını anlamak için seviye ölçmek ile ilgili bir sayfa var.
  - kilo vermek, kas kazanmak vb. gibi konularda çeşit çeşit kısa bilgiler ve motivasyon verici sayfalar var.
  - the hive adı altında devasa bir forum var. fikir alışverişi yapılıyor sosyalleşiliyor. insanların orada nasıl birbirini motive ettiğine inanamazsınız.
  - video excercise library'de hangi hareket nasıl yapılır bakabiliyorsun.

  sitedeki workout ve programlar başta olmak üzere neredeyse tüm sayfalar pdf olarak indirilip çıktı alınabilecek özellikte yapılmış.

  burası bu kadar mükemmel ve bağış dışında geliri olmayan bir yer olunca buradaki içerikleri çalıp app yapıp satanlar türemişti bir ara. şikayet edip kapattırdıkça tekrar ortaya çıkıyorlardı. umarım yok olmuştur o hırsızlar.
 • az önce kendilerine cüzi bir miktar para yardımında bulunacaktım lakin şu anda tek yöntem paypal ve paypal'ın ödeme sayfasında türkiye yok.

  bitcoin için de bir key bırakmışlar ama ben anlamam bitcoin'den. paypal geri dönünce yardım ederim artık.
 • hayatımda gördüğüm en temiz fitness yardımcısı sitedir.
  pinterest'te bodyweight yazınca anında bu sitenin örnekleri çıkıyor.

  bağış yapmak istiyorum. paypal dönünde yaparım inşallah.
 • çok fazla workout var ve hepsi birbirine benziyor.

  saatlerce kaybolursun bu sitede. burada workout planı okuduğum kadar vücut çalışsam hakikaten fit bir insan olurdum.

  10 best darebee workout plans diye bir derleme falan yapılmalı.