555 entry daha
  • öğlen başladım ve bir saat önce bitti.

ilk bölümler iyiydi. daha sonra tempo düşmeye başladı. 4. bölüm güzeldi. final dövüş sahnesi de güzeldi. diğer netflix/marvel dizilerine benzemeye başlamış.

daha fazla yorum sonra yazarım. belki de yazmam emin değilim.
  • bütün günüm 3.sezonu izlemekle geçti. soluk aldırmadılar yine. ilk 2 sezonun çok üstüne koyarak gelmişler. tebrikler.
  • 3. sezonu gelmiş. abicim o kadar zaman geçti ki ilk iki sezonu unuttuk.
  • beklediğim kadar güzel değildi daha karanlık bir daredevil bekliyordum olmadı.
  • bu sözlüğe spoiler vermeyi bilmeyen tiplerin alınmaması gerektiğini gösteren dizi.

yeter be, bilmiyorsan ne işin burada.
  • 3. sezon tam bir sanat eseri olmuş en iyi netflix dizilerinden bir tanesi
  • 3.sezonu da ilk iki sezonu gibi çok iyi olan dizi. çok iyi bir iş çıkarmışlar beklediğimden daha iyiydi.
  • bazı detaylar haricinde üçüncü sezon güzel olmuş.
    --- spoiler ---

öncelikle üçüncü sezonda maaş zammı için terfi isteyen bir fbi ajanının terfi uğruna her şeyin içine ne düzeyde ve nasıl sıçıp batırabileceği işleniyor. diğer bir detay karen’ın tam bir kevaşe olması. daha önce karen’ın kevaşe uyuşturucu manyağı bir kevaşe olduğunu hissetmiştim. bu sezon bu da gözler önüne serildi. karen aynı zamanda salağın önde gideni, kingpin’in mekanında kingpin’e atar yapılır mı? rahip öldü senin yüzünden. aptal kadın. sezonla ilgili en güzel detay bullseye’ın performansı. gerçekten adamın soğukkanlılığı ve psikopatlığı çok iyi işlenmiş. sezonla ilgili en büyük hayalkırıklığı ise daredevil’ın kırmızı suit’i giymemesi olmuş. karen’ın geçmişini anlatan bölüm sadece uzatmak için yapılmış, bu da kesin bir gerçek.
    --- spoiler ---
321 entry daha
hesabın var mı? giriş yap