şükela:  tümü | bugün soru sor
 • milletin artık hastanelere kız bakmaya gittiği tezini kanıtlar nitelikteki rezalettir. arkadaş artık karımızı kızımızı hiçbir yere gönderemez olduk.

  madem ki elin kolun o kadar uzun, kızın nüfus cüzdanı fotokopisi de mutlaka hastane kayıtlarında vardır. en azından oradan bi medeni durumuna baksaydın.

  edit: kızın bekar olması da sonucu değiştirmez, yavşayacağı kızın medeni durumunu dahi araştırmamış olması elemanın ya öküzlüğüne ya da kayıtsızlığına delalettir. yaşanan durum bal gibi rezalettir.
 • yazacak bir şey bulamadım canın için gidiyorsun hiç alakasız bir durumla karşı karşıya kalıp sinirlerini bozuyorlar
 • agır terbiyesizlikler silsilesi içeren rezalettir.
 • rezaletin daniskasıdır. hoş görülecek hiçbir tarafı yoktur. gerçekten yazık olsun. artık hastaneye giderken de rahat olamayacak insanlar.
 • artık adalet sisteminin işlemediği ülkemizde meydana gelmesi hiç de şaşırtmamış tacizdir. hastane de olaya müdahildir.

  eğer buna benzer bir durum abd'de gerçekleşseydi:

  1. kasıtlı bir eylem olduğundan "hipaa kategori 4" bunyesinde değerlendirilir minimum 50,000 dolar ceza kesilirdi.

  2. bunun üzerine kişisel kazanç eğilimi söz konusu olduğundan, olay hipaa çerçevesinde 3. derece kriminal eylem olarak değerlendirilir ve 10 seneye kadar hapis cezası istemiyle dava açılırdı.

  kaynak...

  bütün bunların üzerine, verileri çalınan şahıs, bundan çıkar sağlamaya çalışan şahıs aleyhine tazminat davası açabilir, evliliği üzerinde oluşan stresi de kullanarak bu amelenin donuna kadar elinden alabilirdi.

  hepsinin üstüne, hastanenin adı çarşaf çarşaf yayınlanır, müşteri kaybetmesi sağlanırdı.

  ama dediğim gibi...

  bizim ülke türkiye.

  akp'nin inşa ettiği adalet sistemi altında bu olan biten (paran varsa) normal.

  başka ülkede yüzüne bakılmayacak hıyarlar bizim ülkede ceo filan oluyor. bu mal şimdiye kadar kaç kadını bu şekilde taciz etti kim bilir...
 • hasta bilgilerini 3.şahıslarla paylaşan ve pişkinlik yapan bir hastaneyi içeren rezalet.
 • valla şaşırmadım desem yeridir.sakarya-izmit insanlarını üniversite sebebiyle biraz da olsa tanıma fırsatım oldu.emin ol bu yörenin insanı bu gün bunu hasır altı etmeye çalışıyorsa yarın daha fazlasını etmeye çalışır.sorsan hepsi hak hukuk peşinde ama 1 gram samimiyetleri yok ya inan
 • 10/10 luk puan alan rezalet. (bkz: up)
 • siktiriboktan bir ülkede yaşamamızın sonucu olan bir rezalettir. kepazeliktir. adamdaki cürete bak lan. gerçi toplumda hukuk, ahlak vs. olmadığı için, kurumların etik değerleri de oluşmuyor. konunun takipçisi olunmalı. o bölgedeki avukat arkadaşlar konuya el atsa iyi olur.
 • daha önce ayni hastane isim degisikligi yapti. sebebi ise hastanenin adini temize cikarmak. cunku o kadar kotuye karistiki temizlemeyi böyle dusunduler. bir takım söylentiler var orası ile ilgili. dogum sirasinda bir hemsirenin bebegi elinden dusurup öldürdüğü konuşuluyordu bir ara da