• 20 haziran 2008 hırvatistan türkiye maçı sonunda sinir krizi geçirircesine ağlayan ve teknik direktör tarafından teselli edilirken içimi cız ettiren adam. çok üzüldüm, ama altı üstü maç bu be adam ne üzüyorsun kendini bu kadar. senin yüzünden galibiyetin ilk anlarında doya doya sevinemedim!
  • bu gece sol kanadımızı felç edecek olan efsanevi sağ bek. umarım açtığı bütün ortalar gol olurda tarihi bir hezimet yaşarız.
  • sağ bacağında futbol topu sektiren bir geyik dövmesi vardır, keza srna hırvatça'da 'geyik' demektir. tam kalbinin üzerinde ise down sendromlu kardeşi igor'un ismi yazılıdır.
  • avrupanın javier zanetti'si.
  • hakkinda sadece 2 sayfa entry olmasina cok sasirdim. dunyanin en iyi beklerinden biridir.

bu yaşinda besiktasa gelse kalan 4 macta birak becki ismailin yerine oynayacak deseler bugun sampiyonluk sarkisi soylerim. zira seneye bile super ligte 10 asist yazar tek basina.

hazir serbest kalmisken 1
    yilligine gelse de turkiyeye bek nasi olunur ders verse cicinhodan sonra.
  • 13 yıldır şahtar forması giyiyor. normal şartlarda şahtar bırakmaz srna'yı fakat bu sene lig gitti. yeniden yapılanma vs ayağına gözden çıkarılır mı acaba? yine de her türlü 1-2 yıl ligimizde üst düzey oynayabilir. bitti denilen cicinho'nun ligimizde neler yaptığı malum.
  • willy sagnol'ün ardından futbolun gördüğü orta kesmeyi en iyi beceren sağ bektir.
  • bir adam hem iyi futbolcu hem de profesyonel anlamda hakeme oynarsa bu adama ne denir? şerefsiz de diyebilirsiniz, akıllı adam da. ama ben nefret ediyorum böyle tiplerden. hoplayan zıplayan top gibi seken adamsılardan. adam ol lan diyebilirsiniz bak.
  • yerden kalkmayan bir yavşak. ayağı kayıp düştüğünde bile yardımcı hakeme dönüp bakıyor. iki bacağı da kırılsa zerre üzülmem, umarım futbol tarihinden silinir böyle tipler.
  • 12 haziran 2016 türkiye hırvatistan maçından sonra, kanser hastası olan babasını kaybetmiş.
hesabın var mı? giriş yap