şükela:  tümü | bugün
  • erkan gündüz'ün yazıp, irfan kangı'nın yönettiği enfes komedi oyunudur.

oyuncuların her biri ayrı bir tat katmış, roller birbirini gölgede bırakmıyor.
    her biri ayrı başrol gibi izlemeye doyamadığım bir oyun.
    ahmet taşdemir üstadın , suat güzey'in ve nihan tarhan'ın keyifli çıkışları,
    erkin halçe'nin inanılmaz dans performansı, nazlı kar ve kerem poyraz kayaalp'in harika oyunculuğuyla
    keyifli saatler geçireceğiniz bir oyun.

hala gösterimdeyken kaçırmayın derim
  • "darısı başımıza" yakında show tv'de başlayacak dizidir. kadrosunda mehmet ozan dolunay harikasını barındırmaktadır. killology oyunlarında (gitmedim, duyumlarımca konuşuyorum) üzerine koyarak ilerlediğini, rüştünü ispatladı. tiyatroya da göz kırptı. şimdi yeniden ekranlarda onu görmek güzel.
  • önce kumanda çok uzaklarda olduğundan mecburen izlerken sonra uzun zamandır yerli dizi izlemediğim için reklam arasına kadar şans verdiğim yaz dizisi. açelya topaloğlu hanımefendi tam olarak başrol değil sanırım üzdü :(
  • ilk bölümden anormal saçmalamış olan dizidir.
  • birinci eleştirim sürekli ablam ablam diyen bir açelya topaloğlu barındırıyor, çekilir gibi değil.
    ikincisi de dinlemeden ne olduğunu anlamadan kim kendini çatıdan atmaya kalkışır?
    daha ne saçmalıklar vardır kim bilir de ben bu kadarını gördüm. 3 bölüm sonra yayından kalkacak kalitede bir iş olmuş.
  • doğal olaraktan...

"4 temmuz tarihinde; show tv'de dün akşam ilk bölümü yayınlanan "darısı başımıza" dizisi 1. sıraya otururken, 2. sırada "fox ana haber" ve 3. sırada "darısı başımıza"nın tekrarı yer aldı.

ab'de 1.'lik "darısı başımıza"nın, 2.'lik "fox ana haber"in, 3'ncülük ise "darısı başımıza"nın tekrarının oldu". basın...
  • kızı oğlanın abisiyle öpüştürüp aşık etmek hangi aklın ürünü merak ediyorum, daha ilk bölümden dizi çıkmaza girdi, izlerken seyirci tiksiniyor, yakında reytingler düşer, dizi kaldırılır, oyunculara yazık oldu.
  • bu dizinin özetine denk geldim şu anda show tv'de. kız izmir'e geldi havaalanından taksiye bindi alaçatı'ya dedi ben oha diye kahkaha attım. lan anladık zenginsiniz de azıcık gerçekçi olsun ya. o kadar zengin hatun taksiye binmez taksiye binecekse de havalanından alaçatı demez amk. eğlence çıkartmayın bize ne biçim senaryo bu. *
  • azimle seyredip, kim kiminle nerede ne yapmış bir halt anlamadığım dizi, sanırım yaşlanıyorum ama anlamaya anlamaya da olsa izlemekten kendimi alamıyorum, bu da dizinin başarısı mı, benim salaklığım mı bilemedim! gençler fena değil, devrim- nergis iyi hatta nergis kiralık aşktaki gibi komediye kaçmaya başlayabilir, dozu abartmadan amma o görümceler ne ya bu devirde, ebeveyn banyosu görüp şaşacak varoş mu kaldı, dostlar!
  • ben sevdim bu diziyi. ozan ve öykü çifti de çok yakışmış. reyting istiyorlarsa ozan’ı göstersinler, her türlü gideri var.