şükela:  tümü | bugün soru sor
 • might and magic serisinin onumuzdeki aylarda cikacak oyunu.
  http://www.mightandmagic.com/…k/darkmessiah/teaser/ linkinde ki gameplay trailerindan da anlasilacagi gibi the elder scrolls iv oblivion a ciddi bir rakip gelmekte.
 • bir zamanlar denenen ama tutmayan crusaders of might and magic oyunun half life 2 motoru ile yeniden yapılandırılmış halini anımsattı bana. tabi savaş sahnelerini ve spelleri daha etkileyici yapmışlar. karakter modellemeleri ve etkileşim de gayet iyi. çıkınca ilk alınacak oyunlardan. inşallah heroes 5 ile aynı zamanda çıkmazlar da hangisini oynayacağımızı şaşırmayız.
 • biraz thief 3, biraz half life 2, biraz da klasik might and magic içeren enteresan bi oyun olacağa benzer.
  http://www.mightandmagic.com/…k/darkmessiah/teaser/ adresinden indirilebilecek trailerlarında oyunun grafik motoru ve içeriği hakkında bilgi bulunabilir. elder scrolls iv* kadar olmasa da heyecanla beklediğim bir oyun...
 • demosu an itibariyle cikmi$tir ama cikmakla kalmami$ bizi $ok etmi$tir lakin demo dedigimiz oyunun ozelliklerini kisaca ogreten ve bizim agzimizin sularini akitan olaydir ve boyut olarak kisadir.
  fakat goruyoruz ki ubisoft bu i$i a$mi$.

  (bkz: 1415 mb)
  (bkz: yuh be karde$im)
 • half-life 2 grafik motorunu kullanan fps rpg oyunu.
 • demo ile ilgili kısa bilgilendirme:
  hayvan gibi download ve ardından 30-40 dakikalık oyun...
 • demosundan anladığım kadarıyla half life 2 motoruyla yapılıp half life 2 nin düşük sistem ihtiyaçlarından nasbini almamış oyun.çoklu düşmanlara karşı da en iyi taktik onlar bizim etrafımızı sarmadan bizim onların etrafında dönerek sağlı sollu ataklar ve tekmeler kullanmamız ki bu dar alanlarda işe yaramıyor.objelerle etkileşim fena değildi ama umarım yapımcılar sadece fizik motorunu değil oynama zevkini de düşünmüşlerdir de bir might and magic vi tadını alırız bu oyundan.
  edit : çift hançer ile biçer döver tadında orc kesmek mümkünmüş.ha arada tekme atmayı unutmuyoruz tabi.
 • daha önceki videolarında vaad ettikleri şeyleri tam olarak yapabildiğimiz oyundur.denediğim bir şeyi anlatayım.önce içinde gaz yağı olan bir testiyi , iki tahtanın desteklediği ve üstünde variller olan bir platformun altına attım.testi kırıldı ve içindeki gazyağı platformun altına yayıldı.yayı seçtikten sonra bir orcu üstüme çekip deminki platforma doğru tekmeledim.hemen yaya ok yerleştirip , oku yanda yanan ateşe tuttum.okun ucu yanmaya başldı ve oku yayılmış gaz yağına fırlattım.gaz yağı alev aldı ve ayağa kalkmaya çalışan orcu da yakmaya başladı.alevler içindeki orc can havliyle koşarak platformun direklerinden birine çarparak kırdı ve en son platformun üstüne yıkılmasıyla öldü.sanırım bu örnek oyunun esnekliği hakkında bir fikir vermiştir.bunun dışında diyebilirim ki demodaki büyüler hemen hiç etkili değildi.orclara salladığım iki fire büyüsü onları sadece gıdıkladı.bunun dışında skill ağaçları ve büyü sayıları eğer normalde de bu kadar güdük kalırsa eski might and magicleri mumla aratacak demektir.gönül ister ki bu oyunda da üç katlı ev büyüklüğündeki titanlara ve hydralara meteor shower ve star burst atalım , uçarak vadileri dağları aşalım , ellili gruplar halinde açık alanda dolaşan yaratıklara alem buysa kral benim ulan diyerek armegeddon atalım.artık tam sürümünü alıp oynayınca göreceğiz.
 • cuma günü çıkacağı söylenen oyun... bekliyoruz...
 • guardin birinin kicina "desktir" tarzi bir tekme atip ucurumdan ucurulabildigi oyundur. grafikleri epey abartmislar bu arada.