şükela:  tümü | bugün
  • rahşan affı ile aramıza katılan bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş.
  • terbiyesiz bir muhalif.

sözlükteki muheliflerin %70'i gibi küfür etmeden, hakaret etmeden fikir sunamayan basit bir canlı bu.

neyse ki bu ve bunun gibi terbiyesizlerin o bilmişliklerini, kibirlerini, küstahlıklarını 17 senedir yerlerde çiğniyoruz.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • allah'a değil kuluna ibadet eden ak-ayı.
  • ağzı bozuk, chp tayfasının o kendine has kibrinin ete kemiğe bürünmüş hali. 6 mayıs 2019 ysk kararının tüm dengesini ve kimyasını bozduğu belli.

nick altıma da şunu girmiş:

--- spoiler ---
    hain mısıroğlu sevici, güce itaat eden siyaset cahili akköpek. eksi2017'nin kankalığını yapıyor bir de. yeni nesil döl israfı trollerden.
    --- spoiler ---

özetle, ilgili yazar tam bir (bkz: boktroll)

edit: ben bunlara nasıl yerleştiriyorsam artık, 2. kez gelip nick altıma pisliyorlar. içi soğumamış, nasıl içerledi ise bana (bkz: biraz içerlemiş gibisin eruhlu), sonra gelmiş herkese kalıp olarak yazdığı şu entry girmiş: (#89989870) ama içlerinde en verimsizi bu hakikaten. bunla muhatap olmak hakikaten zul bana. ama ekşi ahalisi öğrensin diye buraya yazayım da kimin ne mal olduğu ortaya çıksın.

üslub-ı beyan ayniyle insan diye bir söz vardır. ağzı leş bir kere. küfür etmeden, aşağılamadan konuşamıyor. klasik millete tepeden bakan chp zihniyeti. öte taraftan verimsiz biri. sözlüğe bir faydası yok. habire flood atıyor. herkesin nick altına kalıplaşmış ifadeler giriyor. aktroll gibi. (bkz: bir düşük zeka göstergesi olarak aktroll kalıbı). mesajlarımızı yazmış güya kendi meşrebince. yalan yanlış doldurmuş.

boktroll olduğu için de iş edinmiş kendince, chp merkezinden aldığı talimatlarla hafiyelik yapıyor, "bu aktroll, bunun twitter hesabı şu..." falan diye... ulan iki satır insanlara insanlığa faydalı bir entry gir dişimi kırayım. bu faydasızları yazar yapıyorlar ondan sonra sözlüğün kalitesi düştü diyorlar. türkçesi sözlük için zaten yetersiz ama daha bkz: vermesini bilmiyor adam, rezalet :)
  • şu entrysinde yeni nesil aktrolleri tespit ve ifşa etmiş, dedektifimsi başarılı yazar.

yukarıda da kudurttuğu trolleri görebilirsiniz.
  • itin duası kabul olmaz. bi kaç gün tatildeydim arkamızdan olmadık laflar söylemiş chp trollü.