şükela:  tümü | bugün
 • umarım namco bandai ticari kaygı ile oyunun zorluk seviyesinin içine sıçmaz da biz de ağız tadıyla gerçek bir oyun oynarız.
 • bu gün oynadım. çok fazla ölmeme rağmen gayet sakindim. ben kumandayı parçalayacağımı falan zannetmiştim. belki ilerleyen zamanlarda çok zorlanır ve bağırıp çağırmaya başlarım.
 • http://www.youtube.com/watch?v=asgxfhzlqgk

  e3 için yayınlanan trailer'ıyla yine fena olmadığını göstermiştir. görüntülere eşlik eden müzik de nitzer ebb'den i am undone'dur ve şahanedir. insanın tüylerini diken diken eder. gelse de oynasak...
 • mart 2014'de çıkacaktır. muhtemelen beklentileri karşılayacaktır. hatırladığım kadarıyla dark soulsa göre artıları:

  -parry ve backstab yaparken de damaj yiyeceğiz. hatta parry-bacstab süresince düşmanlar daha agresif olacaklar, fırsattan istifade edecek orospu çocukları.
  -multiplayer server-based olacak. bunun nasıl sonuçları olur tam bilemiyorum ama muhtemelen coop olsun (bkz: jolly cooperation) invade olsun eskisi kadar random olmayacak.
  -dünya tasarım ekibini 2 katına çıkarmışlar. dünyanın büyüklüğü ise aynı olacak. muhtemelen her taraf gizli duvarlı fantastik yorumlamalı düşündürtmeli göndermeli bok püsür olacak.
  -demon's souls'daki nexus tarzı bi mekanik geri gelecekmiş deniyor. sefil bir pc oyuncusu olarak nexusun ne olduğunu bilemeyeceğim. tabi protoss ana binası olan hariç eheh.
  -tema "zaman" olacak deniyor. sanırsam bi ileri bi ileri iki geri aksiyonları falan olacak.
  -demon's soulsdaki pvpli boss olayı da gelcek diyolar. bilemiycem.

  kaynak: epicnamebro ve vaatividya'nın başını çektiği bissürü kanalda izlediğim onlarca vidyodan aklımda kalanlar.
 • pc için mayıs ayına ertelenme olasılığı varmış. moralim bozuldu ya.
 • her ölümden sonra yeniden dirilişte; toplamda %50'yi geçmeyecek şekilde; enerji azalması özelliğini getiren oyun.

  ulan öle öle topluyorduk zaten ruhları. oyunun olayı zaten ölmek. artık "you died" yazısı daha da can sıkacak. hı ammınaaa....
 • bilgisayar versiyonu 25 nisanda, konsol versiyonları 11 martta çıkacaktır. legal olarak tabi.
 • steam'den alabilmek için aylar öncesinden dota'da neyim var neyim yoksa satıp kar beklentisi yüksek olan immortallara yatırdığım oyun. ama black armor edition diye bir güzellik var ki her dark souls severin ağzının sularını akıtmaya kadir bir şey. buraya gelir mi gelmez mi belli değil, aralgame'e meil attım feysbuktan falan duyurcaz bekleyin dediler.

  velhasıl dota itemlerım sağolsun dijitalini ucuza mı kapatsam yoksa glorious black armor edition geliyorsa ona mı para bayılsam karar veremediğimdir. gerçi black armor gelmesine pek ihtimal vermiyorum ama, ümit fakirin ekmeği :/
 • oyundaki ilk ölüşünüzde this is dark souls diye bi trophy veriyor. oyuncuyla böyle taşak geçilir mi lan. şimdi bu trophy' nin güzel bi yanı var ki; diğer bütün trophy' leri alıp sadece bunu almamayı başarmaya kasacak manyakları vardır bu oyunun, yakında görebiliriz. bu olayı yapmayı başarabilen ruh hastalarının dünyada yapamayacağı iş yoktur muhtemelen. millete eziyet etmek için iyi düşünmüş yapımcılar. afferin.