şükela:  tümü | bugün
 • deep web'ın içinde yasa dışı içerik paylaşan internet sitelerinin tamamı dark web olarak adlandırılır.

  yaygın olarak dark web tanımı deep web yerine de kullanılır.

  dark web linklerinde çok sayıda yanlış veya doğru illegal veriler bulunabilir. dark web'de bilgi/video/resim indirmek bazen yasa dışıdır çünkü bu linklerde devlet sırları, önemli insanların özel bulguları, +18 müstehcen içerik, çocuk cinsel tacizleri, uyuşturucu satıcılığı, yasal olmayan yollardan silah satışı, kumar ve sayamadığımız birçok yasal olmayan içerikler bulunmaktadır. dark web ayrıca 8 veya daha fazla katmandan oluşur ve bu teknoloji ile sadece 4 katman gidebiliriz .

  vikipedi'den alıntıdır
 • nerve adlı filmde bahsedilen olay. ben oradan öğrendim, nutkum tutuldu
 • genç kadınların kaçırılıp, ormanda çaresizce koşturan onları avlamaktan zevk alan milyonerlere satıldığı ilginç, sado-mazoşist bir film;

  http://www.imdb.com/title/tt5247042/

  bir benzeri için;

  (bkz: war games)
 • kendisine has tarayacının dahi virüslüdür. eğer bilginiz yoksa indirmeyiniz. dönüşünüz olmayabilir.
 • etkileyici bir suç filmi. güzelim senaryo, daha iyi bir yönetmen seçilerek çok daha güzelleştirilebilirmiş. film sonrası hakkında konuşmak istediğim filmlerden oldu.
  --- spoiler ---

  beni en çok a.j. in ekranına girilerek bir anda 911’in aranması; kendi videolarından ses ve kelimelerinin cımbızla çekilip cümleleri dilediğince birleştirilmesi ve tehdit unusur haline getirilmesiyle eve fbı gönderilmesine sebep olunması; bu sırada tetik sesinin pc ye gönderilmesi ve sesin son ses açılmak suretiyle bu ergen masum çocuğun vurdurulması etkiledi.

  --- spoiler ---
  merak ediyorum acaba tüm video ve fotoğraflarını silip kameralarının üzerini kapatanlar olmuş mudur?