şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ekşi sözlük'e yeni gelen cabbar ceval atakan ve civanmert bir yazar.*
  • epey soğukkanlı bir yazar.
    evinde tuhaf, paranormal şeyler dönerken siyasi konularla ilgili, nevşin mengü'yle ilgili entryler girmeye devam ediyor. takdir ettim.
  • (bkz: müslüman)

hem de en tehlikelisinden. benim kalbim temiz müslümanı. engellendi.
  • yaşayan tecrübe. burda hayata dair tespit yapıp analiz kasarken biz, kahkaha atarak gözlemlediğini düşündüğüm badim, abim. her soruya cevap olur mu, olurmuş.

bir zaman sonra :gitmiş, kaybolmuş, her giden gibi döner belki?
  • bir acayip adem. tespitleri yerinde, yer yer tatlı sert tutumu ayarında *

bazen, insana her daim denetlendiği izlenimi veren, nefesi ensende bir amir; çoğu zaman da güven telkin eden bir dost, arkadaş. anlaşılmaz şekilde arada uzak kalsa da gitmesin bi yere. seviyoruz tarzını, kendisini, dilini, kalemini...
  • bugünlerde, gece karanlığında fırtınalara maruz kalmış yazar. bir teselliye ihtiyacı yok, zira çok güçlü, arada bu gücü bizlere de dağıtır. geçecek gidecek de demeyeceğim, bunları da biliyor. güzeller güzeli eşiyle önce otuzuncu, sonra kırkıncı yıl dönümlerini kutlayacaklar.*

eşinin elini bırakmayan, sadık ve vefalı güzel insan.
  • çok düzgün bir insan denebilecek türden birine benzeyen ekşisözlük yazarı. hayata, insanlara dair tespitleri düzgün karakteri olan biri tarafından yapılabilir ancak. kendisini tanımıyorum ama takip edip yazdıklarını okumayı seviyorum. herkesin birbirini kategorize ettiği, etiketlediği ve hatta yaftaladığı şu sanal ortamda onun yazdıkları huzur veriyor, normal insanların da var olduğunu hatırlatıyor. kendisine ailesiyle mutluluklar dilerim.