şükela:  tümü | bugün
  • dexter hayranı olması muhtemel yazar.
  • il milli eğitim müdürlüğü'ne 23 nisan'da abbas güçlü'nün koltuğuna oturtulmak üzere önerdiğim küçümen yazardır.. akademi dünyasının kirli ve gizli yönleri hakkında şaşırtıcı bilgilerle dolu kendisi..
  • gerçekten seviyorum bu adamı. öyle böyle değil ya, baya baya seviyorum.

ama delirtiyor mu? delirtiyor.
    yani alçakgönüllülük mü, kendini bilmezlik mi ne olarak adlandırsam bilemiyorum bu tavrını, sadece içimden kafasına tavayla falan vurasım geliyor.

yakında hollanda yolcusu bi de kendisi, sanırım yaşıtları arasında oraya gidip kendini uyuşturucunun kollarına bırakmayı bir an için dahi olsa aklına geçirmeyecek tanıdığım tek insan. çogacayip.

edit: bi de sözlükten tek tanıştığım insan bu herif. dj ercik sayesinde böyle altyapılı bi adamla tanışabileceğim aklımın ucundan geçmezdi. hoş, sözlükte de öyle adamların varlığına pek inanmıyorum açıkçası.
  • bu adamın gözü yok.
    çok ciddiyim.
  • deniz sever suser.

edit: ankarayla ilgili entrysine göre, aslında ankara sever/savunur susermiş. amaç başkaymış.
    teşekkür ojeli rimelli derin disket.
  • zannedersem, seinfeld'in tek eksiği bu adamdı..
  • çok hollander.
    yakında da izmirli.
    ama başkalarına scottish, indeed.

bir yandan entry yazarken, ki iyi yazıyor hatta entrylerini okumadan sözlükte gezinemediğim bir über yazarcan* kendisi, bir yandan facebooktan sohbet edip aynı kişiyle bir yandan da sözlükten konuşabiliyor. bu saçma durumu problem etmesi bile en az on beş dakikasını alıyor. konular farklı ondan böyle yaptık deyince de manyak gibi hissettim ondan diyor.
    pek sabırlı, sabrı taştıgında pek volkan, pek fırtına. barınak yaptım kendime, o sabrı taşırıp kaçıyorum.
  • (bkz: bok)
  • özlücem ben bunu, beş ay boyunca.