şükela:  tümü | bugün
  • kendi deyimleriyle multiplayer-uzay-aksiyon oyunu. bir uzay gemisi alıp pata küte önüne gelene ateş ediyosun;ayrı dünyalar, haritalar felan da mevcut. uranyum, iridyum tarzı şeyler de mevcut. 32 milyondan fazla üyeye sahipler. reklam gibi oldu ama almanya merkezli çalışmakta olan bir oyun.
    siz siz olun, uzak durun.*

http://www.darkorbit.com/

not: bu işten para kazananlar da var. herhangi bir uzay gemisi belli bir seviyeye getirilip 300-500 tlye satılabiliyor diğer oyunculara. öyleki internet kafede çocuklara bu oyunu bedava oynatan, bu sayede geliştirdiği gemileri satarak aylık kazancını bu şekilde sağlayan insanlar bile var.
  • yaww bu oyuna büyük bi hevesle başladım. ancak kendime oyunun ustası (prosu) dediğimde arkadaşlarımın benden kat ve kat daha üst seviyede olduğunu gördüm ve oyundan aslında anlamadığımı fark ettim. bu uyuz,kuduz,dandik,s*ktri b*ktan oyun benim 7 yıllık online oyun kariyerime son vermek üzereydi. ben bunu fark ettiğimde oyunu bırakmak zorunda kaldım. o zmandan beri bu ahmak oyuna bi düşmanlığım var.
  • paranızı seviyorsanız bu oyuna başlamayın.
  • 2005 yılından beri oynadığım online uzay oyunudur.o yıllar pek harita çeşitinin olmamasıyla beraber elit mermilerin azlığı da oyunu güzelleştiren sebeplerden biridir.
    -üye olurken üç şirket çıkıyor karşınıza.vru,mmo,eic.(vru tercihimdir)
    -şimdilerde gelişmek oldukça zor.bikere o parayı kullanacaksın arkadaşım.senden söke söke para alacak bu adamlar.oyunu öyle bi ayarlamışlar ki hırslandıkça para vereceksin bu alman şirketi bigpoint'e.
    -gelişebilmek için yapmanız gerekenler;goliath almak,8 irisi tamamlamak+apis ve zeus diroiti ile toplamda 10 diroit,arge tamamlamak(yaklaşık 1 milyon uri),kapıları tamamlamak,zeus kapısını bilmem kaç kere yapıp havocları tamamlamak,zeus kapı parçası çıkarmak için bilmem kaç ay pala toplamak,ki alacağınız lf3,bo2 kalkanlardan bahsetmiyorum bile..açacağınız sandıklardan gelecek lf4 ler..

-klasik bir alman mantığı.az ödül zor oyun.böylece ödüle ulaşmak için para ödüyorsun.
  • ogamele pek bir alakası olmayan uzay aksiyonu, multip. online oyun. velev ki etrafınızda sevmediğiniz biri, azılı düşmanınız varsa bu oyunu önermenizi tavsiye ederim. adamın zamanının canını okuyor vesselam.
    şu koca sözlükte de varsa oynayan çaya beklerim.
  • çarşamba günleri şeref bonusu kampanyası, pazar akşamı saat 20.00de de x3 uridium satın alma kampanyası olan oyun. gelenekselleşmiştir.
  • oyun açıklarını ve bot kullananları dün itibariyle hesaplarıyla beraber men etmiştir. yaşasın hilesiz düzenbazsız oyun :)
  • bugünlerde parazit saldırısı etkinliğiyle en uzun soluklu avantajlarını tezgaha seren oyun olmuştur.
  • great britain 2 serverında çok acil yardım beklediğim oyundur.
  • yaklaşık 8 yıl önce başladığım ve 2 yıl boyunca oynadığım online oyun. bu oyuna sınıfça başlamıştık, 20'den fazla kişi. herkes msn gruplarında kendi çarını kastırmak için yalvarıyordu birbirine. bir süre sonra tutunamayanlar bıraktı tabii. oyundaki ilk yılı bitirdiğimizde birkaç kişi kalmıştık devam eden. girdiğim clan gezegenin en iyi clanlarından biri olunca bana bir goliath aldık el birliğiyle. 1 yıl boyunca goliath'ımla takılıp, çarımı kimseye kakalayamadıktan sonra oyunu bıraktım. lisede artık daha cool(!) olduğum için bu hastalık gibi olan oyunu da bırakmalıydım, ve bir daha açmamak üzere bıraktım.