• meğersem kendisi öldüğüne inandığım bir insanmış. ama ölmemiş, haliylen de bu onun hortlamış hali değilmiş. ilk farkettiğimde inanamadım weekend warrior un hayaleti bu kesin dedim. meğersem artık sadece haftasonlarında savaşmaktan sıkılmış full-time savaşçı olmaya karar vermiş.
    umarım dark-side da savaşmıyordur. :)
    yaşadığını keşfetmemin şokunun ardından her ne kadar ikimiz de aynı şehirde olsak da beyfendiyle görüşmeyi bir türlü başaramadım...gün ışığına çıkmıyormuş diye duydum sadece bilgisayarın başında oturuyormuş. bi de badilistinde kimler online sürekli onu takip ediyo sanırsam... :)
    ps: umarım başka kızların da ayakkabılarını bağlamıyorsunuzdur mr.highlander.
    ps2: bu arada artık şaçlarım mor :) siyah boyadım mor oldu ilginize sunulur.
  • starcraft/brood war ile ilgili bilgilendirici entryler giren yazar... protoss olduğunu hissediyorum, kendisine "we feel your presence" demek istiyorum...*
  • bilkentte hoze ile tanıştığım, sözlük azmi ile yanıp tutuşan mühendis.
  • bir entrysini okuduktan sonra nickin hiç tanıdık gelmemesi üzerine önce 6.nesil sandığım, sonra "yazar hakkında" bölümünden girip 4.nesil olduğunu gördükten sonra dumur denizlerinde yüzdüğüm, şu zamana kadar farkedemediğim için utandığım bir cevhermiş.. tanımam etmem lakin yazdıkları pek şahane, pek ahah evet ben de ben de dedirten* düzeyde..
  • zirvede*bir anda yanımızda bitiveren*sürekli gülen,yerinde duramayan,yanaklarını koparmak istediğim* sarı kafa suser.cok sevdik yahu,cok tatlı**
  • kan badim. "bir insan tanimadigi birisiyle nasil kan badisi olur?" sualinin yaniti.

ben: adana'da bi ilan asmışlardı binaya: "komple satılık"
    darksideofthemind: hey yavrum, "bir dilim alıcam sadece" yaklaşımına meydan vermeyecek kadar prensipli bir satılık ilanı. ben balkonlarını satın alacaktım o binanın, vermediler, "bu böyle, set halinde" dediler.
  • sozlugun en iyi entry giren adamidir diyecegim ama...
  • silkindi ve kendine geldi demek lazimdir son havadislerden sonra ama biliyorum ki o gittigi yer aslinda kendinden en uzak olan ama toplumsal sartlandirmalarin onu en cok yakistirdigi yer; neyse, nasilsa gitmesi gerektigi o pseudokendiliginde gercekliklerini kaybetmemesini ve bu izafi basarilarinin devamini dileyelim ve asil gercekliklerini korumayi basaramamasi durumunda da oraya giden bileti almasinda ufacik bir motivasyon etkimiz veya salak kelimelerimizin bir yaptirimi olduysa kendisinden ozur dileyelim...

ps: "clouded this boy's future is" repligini, "twisted by the dark side of the force young skywalker have become" ile beraber kullanmayiz umarim.
  • ortalarda dolanan tuhaf bir adam. agircana bir ismi var. pek ciddi. dimdik yurumesi var. ben cok tuttum, o ayri.
  • "every mind has a dark side, even the seemingly brightest one" onermesinin ardindan gelen bir bolge tariflemesi...**
hesabın var mı? giriş yap